Menu Forum

Svadba 26.9.2015 - DJ + osvetlenie (POPRAD a okolie)

26. feb 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
moray (29 r.)
Registrovala sa 11. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Poprad.
  • Svadba bola 26. septembra 2015
    Starý Smokovec, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
moray (29 r.)
Registrovala sa 11. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Poprad.
  • Svadba bola 26. septembra 2015
    Starý Smokovec, okres Poprad
 Svadba bude v Starom Smokovci. DJ som chcela DJ Doopo, ale bol už obsadený.. Vopred ďakujem za prípadne tipy!!
18. feb 2015 o 15:03  •  Svadba bola v septembri 2015  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
matka32 (27 r.)
1
Registrovala sa 26. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Kežmarok.
  • Svadba bola 14. novembra 2015
    Komárno, okres Komárno
fotoportrét
fotoportrét
matka32 (27 r.)
1
Registrovala sa 26. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Kežmarok.
  • Svadba bola 14. novembra 2015
    Komárno, okres Komárno
 Páni P&P vôbec nechápem váš spôsob prezentácie na fóre. Správate sa ako chrapúni ako som videla aj v iných príspevkoch a témach. A musím povedať, že ma to dosť poburuje. Určite nepatríte do Pro aspoň čo sa komunikácie týka. Možnože aj hráte dobre ale spôsob akým sa ponúkate vraj "bejby" a to tykanie - no paráda. V živote by som vás neoslovila hrať. Áno čítala som, vraj nie ste závislí od takých čo vás kritizujú - máte vraj dosť akcií. Dúfam, že takýmto správaním ich bude čoraz menej.
26. feb 2015 o 10:28  •  Svadba bola v novembri 2015  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“Hľadáte deejaya a moderátora na vašu svadbu? Pozrite si môj profil a odporúčania od neviest, napíšte mi správu tu alebo mail a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné! V ponuke máme aj video disko, karaoke a k tomu všetkému samozrejme aj kvalitné inteligentné svetlá! Nasvietime vašu sálu do akejkoĺvek farby! Kľudne píšte, volajte....”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“Hľadáte deejaya a moderátora na vašu svadbu? Pozrite si môj profil a odporúčania od neviest, napíšte mi správu tu alebo mail a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné! V ponuke máme aj video disko, karaoke a k tomu všetkému samozrejme aj kvalitné inteligentné svetlá! Nasvietime vašu sálu do akejkoĺvek farby! Kľudne píšte, volajte....”
(Dnes)

Kludne sa ozvite,ak máte zaujem a mozno sa dohodneme.Pozrite si moj profil a v nom najdete aj telefonicky kontakt priamo na mna.Prajem pekny den.
18. feb 2015 o 16:58  •  www.djmajk.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lukas55555
2
Registroval sa 9. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridal 69 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lukas55555
2
Registroval sa 9. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridal 69 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ja odporucam pozrieť aj jednu výbornu kapelu FANTOM emoticon ....urcite ludi zabavia ovela viac ako DJ emoticon ...osvetlenie a svetla ? Treba pozrieť fotky (ani výborný DJ nenosí tolko osvetlenia a taku aparaturu jak oni) emoticon
18. feb 2015 o 18:17  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petersvana (40 r.)
DJ´s PETER@PATRIK
peter @ patrik PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
23
fotoportrét
fotoportrét
petersvana (40 r.)
DJ´s PETER@PATRIK
peter @ patrik PRO

23
 Volaj bejby, zazijes hudobny orgazmus P@P
18. feb 2015 o 21:30  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dj_toudy (28 r.)
DJ Toudy - pôsobenie na celom území SR!
DJ Toudy- posobenie KE,MI,PO,PP,TV,VT PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
14
fotoportrét
fotoportrét
dj_toudy (28 r.)
DJ Toudy - pôsobenie na celom území SR!
DJ Toudy- posobenie KE,MI,PO,PP,TV,VT PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
14
 Zdravim ... Temin mam zatial volny. Viac info (profesionali) ;)
18. feb 2015 o 22:21  •  www.djkosice.eu  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

Pozrite na môj profil alebo stránku - termín zatiaľ voľný emoticon
21. feb 2015 o 09:10  •  www.djcuky.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slavodj
SLAVODJ
SLAVODJ PRO

PRO Shop: 2 inzeráty
4

“Volne termíny 13.6 a 27.6 a 11.7 a 18.7 cele Slovensko Dj + led nasvietenie priestorov Vašej svadby”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
slavodj
SLAVODJ
SLAVODJ PRO

PRO Shop: 2 inzeráty
4

“Volne termíny 13.6 a 27.6 a 11.7 a 18.7 cele Slovensko Dj + led nasvietenie priestorov Vašej svadby”
(Pred 1 rokom)

pozri si moj profil alebo môj web pripade otazok ma kontaktuj emoticon
21. feb 2015 o 23:46  •  www.slavodj.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “PRO nemôže zverejňovať odkazy na web stránky.”
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
17. aug 2015 o 10:06 • djmilano12