Menu Forum

Skupina/kapela 14.11.2015 Žilina

28. okt 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
amelly_e
4
Registrovala sa 13. mája 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 39 príspevkov. Má 10 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
amelly_e
4
Registrovala sa 13. mája 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 39 príspevkov. Má 10 priateľov.
 Viete mi niekto poradiť/odporučiť dobrú skupinu, na svadbu 14.11.2015 v Žiline?
22. máj 2015 o 06:49  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

Dobry den, termin mame volny emoticon ...
22. máj 2015 o 07:10  •  www.fantom.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fantaghiro21 (25 r.)
92
Registrovala sa 5. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 170 príspevkov, 2 albumy a 2 články. Má 60 priateľov. Okres Žilina.
  • Svadba bola 17. januára 2015
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fantaghiro21 (25 r.)
92
Registrovala sa 5. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 170 príspevkov, 2 albumy a 2 články. Má 60 priateľov. Okres Žilina.
  • Svadba bola 17. januára 2015
    okres Žilina
 Odporúčam Classic musis band. My sme s nimi boli nadmierne spokojní. Závisí však už len od toho, či majú termín volný emoticon
http://skupinaclassic.webnode.cz/
22. máj 2015 o 08:39  •  Svadba bola v januári 2015  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“Ale spievala nevesta :-) https://www.youtube.com/watch?v=3DgK9_cD5I4”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“Hľadáte deejaya a moderátora na vašu svadbu? Pozrite si môj profil a odporúčania od neviest, napíšte mi správu tu alebo mail a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné! V ponuke máme aj video disko, karaoke a k tomu všetkému samozrejme aj kvalitné inteligentné svetlá! Nasvietime vašu sálu do akejkoĺvek farby! Kľudne píšte, volajte....”
(Dnes)

Dobrý deň,ja vám môžem odporučiť kapelu Fantom.Sú fakt super!
22. máj 2015 o 11:09  •  www.djmajk.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lukas55555
2
Registroval sa 9. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridal 69 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lukas55555
2
Registroval sa 9. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridal 69 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
 Odporucam kapelu FANTOM emoticon
22. máj 2015 o 08:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarina495
starejšia
Starejšia Marica PRO

Hudba a zábava - Okres Námestovo
14

“Ďakujem všetkým mladomanželským párom, s ktorými som prežila nezabudnuteľné chvíle... :-) https://www.youtube.com/watch?v=za2LhMtCnF0”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
katarina495
starejšia
Starejšia Marica PRO

Hudba a zábava - Okres Námestovo
14

“Ďakujem všetkým mladomanželským párom, s ktorými som prežila nezabudnuteľné chvíle... :-) https://www.youtube.com/watch?v=za2LhMtCnF0”
(Pred 1 rokom)

Jednoznačne Fantom...emoticon
22. máj 2015 o 08:14  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jasmina232 (33 r.)
2
Registrovala sa 9. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 107 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
jasmina232 (33 r.)
2
Registrovala sa 9. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 107 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Košice
 Fantom a to bez debaty uplne bezkonkurencna kapela, pri ktorej sa ani jeden host nebude nudit info poskytujem aktualne 24.10 nam hrali na nasej svadbe v kosiciach a s cistym svedomim mozem povedat ze kazdy jeden cent stal za tuto kapleku este na druhy den rano sa nas v hoteli pytali co to kto to ze taku zabavau velmi davno nepamataju a tam su. svadby ako na pase ... ak chcete aby sa vsétci bavili a nemusite sa o to vobec starat necakajte je o nich velky zaujem posobia v ramci celeho slovenska .... neprehanam ale skutocne sme boli vsetci nadseny ludsky priatelsky vtipny akcny ako som uz spominala uplne bezkonkurencny !!!!
28. okt 2015 o 08:52  •  Páči sa mi to