Prosím si ponuky - hudba na 21.7.2018 v okrese NR

Zdravím ! Hľadám na našu svadbu v termíne 21.7.2018 hudbu ( hudobná skupina / Dj/ najlepšie niečo medzi tým). Hľadám niekoho, kto zahrá slovenské, maďarské a iné zahraničné piesne. Nejaké návrhy ? Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@adkaundead dobry den pozrite si moj profil DJ STRELA
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer,tento termín mám zatiaľ voľný.Kludne sa mi ozvite :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer. Pozrite prosím na môj profil alebo stránku, Váš termín mám zatiaľ voľný, rád Vás prídem zabaviť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer @adkaundead, váš termín mám zatiaľ voľný a viem vám ponúknuť moje služby. Podrobnejšie infom o mne nájdete v mojom profile i na mojej stránke. V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať správou, emailom, alebo telefonicky. Martin Vozár
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer. Termín mám voľný. Skúste si pozrieť môj profil.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pôsobím v akustickej eventovej kapele Wooders. Sme v zložení spevák/gitarista, sólový gitarista, basgitara a cajón (akustické perkusie), náš repertoár tvoria moderné hity 20. a 21. storočia v akustickom prevedení, ktoré neurazia žiadne ucho :) Pre viac informácii si môžete pozrieť naše promo videá na našom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, tento termín mám voľný , ak by ste mali záujem kľudne mi napíšte a určite sa dohodneme. Veľmi rád vám sprijemním Vás deň D.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?