Menu Forum

Poraďte Dj na 30.8.2014 do Nitry

21. feb 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
saralevi
35
Registrovala sa 5. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 88 príspevkov. Má 64 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
saralevi
35
Registrovala sa 5. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 88 príspevkov. Má 64 priateľov.
 Hlada sa DJ na svadbu do NR, ktory nielen vytvori dobru zabavu na hostine, ale aj ozvuci sobas a prisposobi sa nasim poziadavkam. Chceme z kazdeho rosku trosku, vieme ale aj presne co nechceme emoticon Dj, ktory vystihne moment, ktory zbytocne "nesaskuje", ale dokaze vystihnut naladu svadobcanov a prisposobi sa im aj situacii emoticon
18. feb 2014 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
saralevi
35
fotoportrét
fotoportrét
saralevi
35
 a ja som myslela, ze DJ-ov je ako maku... ci? emoticon
19. feb 2014 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Včera)

Dobrý deň,
sme tím ľudí: fotografka, kameraman, DJ, vizážistka a zaoberáme sa aj výzdobou. Ak by ste chceli akýkoľvek kontakt na niektorého člena našej firmy rada poskytnem a odporučím emoticon
S pozdravom
21. feb 2014 o 12:51  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to