Menu Forum

Poraďte DJ na 3.9.2016 - Trenčín

7. jan 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
sofi157
Registrovala sa 5. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 11. apríla 2015
fotoportrét
fotoportrét
sofi157
Registrovala sa 5. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 11. apríla 2015
 Ahojte, prosím poraďte mi DJ, ktorý nielen hrá ale vie urobiť aj skvelú zábavu. Hľadám DJ na sestrinu svadbu, náš bol skvelý, ale žiaľ nemá voľný termín emoticon
5. jan o 22:58  •  Svadba bola v apríli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
5
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
5
 Prajem pekny vecer. Tento termin mam zatial volny. Skuste pozriet profil, radi poradime a pomozeme emoticon
5. jan o 23:14  •  www.musicevent.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
trubac123 (34 r.)
Registroval sa 10. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridal 17 príspevkov. Trenčín, okres Trenčín.
  • Svadba bola 16. októbra 2010
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
trubac123 (34 r.)
Registroval sa 10. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridal 17 príspevkov. Trenčín, okres Trenčín.
  • Svadba bola 16. októbra 2010
    okres Trenčín
 určite odporúčam DJ Škorvo...
7. jan o 11:30  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

Termín mám zatiaľ voľný. Pozrite prosím na môj profil, rád Vás prídem zabaviť. emoticon
7. jan o 16:24  •  www.djcuky.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to