Menu Forum

Poraďte DJ-a na svadbu 3.9.2016 v Žilinskom kraji

24. máj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
dara1993
2
Registrovala sa 4. apríla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Svadba bola 3. septembra 2016
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
dara1993
2
Registrovala sa 4. apríla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Svadba bola 3. septembra 2016
    okres Čadca
 Prosím vás poraďte mi dja na svadbu 3.9.2016 okres Čadca alebo cely Žilinský kraj Ďakujem
14. apr 2016 o 21:14  •  Svadba bola v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
6
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
6
 Dobry den pozrite nas profil termin mame este volny
14. apr 2016 o 21:25  •  www.musicevent.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
juliana1911
27
Registrovala sa 18. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 122 príspevkov. Má 11 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
juliana1911
27
Registrovala sa 18. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 122 príspevkov. Má 11 priateľov. Okres Žilina.
 @dara1993 ahoj emoticon Dj Ján Masný ( JAJA Band) ...môžeš si ho pozrieť na fb emoticon
15. apr 2016 o 01:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djlittle (22 r.)
Michal Barila - DJ LITTLE
Michal Barila PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
12
fotoportrét
fotoportrét
djlittle (22 r.)
Michal Barila - DJ LITTLE
Michal Barila PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
12
 Termín mám zatiaľ voľný, kľudne ma kontaktujte.
15. apr 2016 o 06:43  •  www.djlittle.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spayble (30 r.)
DJ Spayble - firemky, svadby, stužkové - Celá SR
Marcel Hrebenár PRO

Hudba a zábava - Okres Spišská Nová Ves
2

“Dobrý deň milé dámy a samozrejme aj páni :) Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
spayble (30 r.)
DJ Spayble - firemky, svadby, stužkové - Celá SR
Marcel Hrebenár PRO

Hudba a zábava - Okres Spišská Nová Ves
2

“Dobrý deň milé dámy a samozrejme aj páni :) Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň
Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný deň a večer dovedieme do dokonalosti. emoticon Fotky viď na profile.
24. máj 2016 o 11:08  •  www.facebook.com/djspayble?ref=hl  • Odpovedz  •  Páči sa mi to