Menu Forum

Poradte co je lepsie ziva hudba alebo dj?? svadba 21.5.2016 NR

16. jún 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
katka_sz
3
Registrovala sa 20. mája 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
katka_sz
3
Registrovala sa 20. mája 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 poradte co je lepsie ziva hudba alebo dj?? svadba 21.5.2016 NR
8. jún 2015 o 22:44  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
blondkvetinka
2
Registrovala sa 15. marca 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 168 príspevkov. Má 50 priateľov. Okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
blondkvetinka
2
Registrovala sa 15. marca 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 168 príspevkov. Má 50 priateľov. Okres Trenčín.
 určite živá hudba. Overená skupina, nič na blink. S Dj-om môžeš trsať ešte 100 krát ale so živou skupinou na svojej svadbe len razemoticon Je to parádny zážitok. Dj ti ho nikdy neurobí emoticon
9. jún 2015 o 10:55  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djchvojka (44 r.)
DJ/Multimediálny DJ Maroš Chvojka
Maroš Chvojka PRO

Hudba a zábava - Okres Martin
23

“Chystáte a pripravujete SVADBU? Teraz je ten správny čas rezervovať a objednať !!! Posledné volne termíny na svadobnú sezónu 2016! DJ-AKCIA 20 percent zľava na svadbu v piatok! Info: 0905 499 171.”
(Pred 10 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
djchvojka (44 r.)
DJ/Multimediálny DJ Maroš Chvojka
Maroš Chvojka PRO

Hudba a zábava - Okres Martin
23

“Chystáte a pripravujete SVADBU? Teraz je ten správny čas rezervovať a objednať !!! Posledné volne termíny na svadobnú sezónu 2016! DJ-AKCIA 20 percent zľava na svadbu v piatok! Info: 0905 499 171.”
(Pred 10 mesiacmi)

idealna je kombinacia "živý" DJ, hudobna skupina a cimbalovka+starejší....každy si pride na svoje, pre každeho niečo, spokojnosť je zaručená.
16. jún 2015 o 14:32  •  www.djchvojka.eu  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djhusenica (38 r.)
DJ HSNC
PRO

Hudba a zábava - Okres Liptovský Mikuláš
36

“Ďakujem vsetkým nevestám a ženíchom za ostatné odporúčania, veľmi si to cenim :) na párty hárd sa nezabúda...”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
djhusenica (38 r.)
DJ HSNC
PRO

Hudba a zábava - Okres Liptovský Mikuláš
36

“Ďakujem vsetkým nevestám a ženíchom za ostatné odporúčania, veľmi si to cenim :) na párty hárd sa nezabúda...”
(Pred 1 mesiacom)

@katka_sz je tu uz niekolko podobnych tem

http://www.mojasvadba.sk/forum/hudba/dj-alebo-ziva-hudba/
http://www.mojasvadba.sk/forum/hudba/svadobna-hudba-dj-ziva-hudba-alebo-oboje/
8. jún 2015 o 22:55  •  www.hudbanasvadbu.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marienkakf
6
Registrovala sa 21. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 993 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Partizánske.
fotoportrét
fotoportrét
marienkakf
6
Registrovala sa 21. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 993 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Partizánske.
 Ahoj emoticon my sme chceli tiez zivu, ale nakoniec to vyhral DJ a sme radi emoticon
- ak ziva, odporucam nevyberat naslepo, ale ist si ich odpocuvat, odtancovat napr. na ples.. Neriadte sa len podla referencii, kazdy ma iny vkus. A ozaj dobrych zivych hudieb je malo..
- DJ je vacsia istota. Pripravis si zoznam hudby, ktoru chces/nechces mat. Zahra v podstate vsetko,je pruznejsi aj na aktualne poziadavky hosti (stiahne z netu). U zivej hudby to nemas zarucene, ziadna ti nezahra vsetko..
- vela ludi si viac povazuje zivu hudbu, to je vseobecny nazor emoticon vraj dokazu lepsie rozprudit zabavu..
- DJ nema dlhe prestoje a neunavi sa tak..
- ked ti pusti DJ hudbu, budes vzdy vediet, co to je.. Pri zivej hudbe si nemusis byt vzdy ista emoticon
- no a cena, samozrejme, zive hudby beru viac..
- a ked chces ist ozaj do detailov, pri DJ ratas s 1-2 ludmi, pri kapele od 3 vyssie
Tak stastny vyber! emoticon
8. jún 2015 o 22:56  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jakub227
3
Registroval sa 2. mája 2015 na mojasvadba.sk. Pridal 51 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
jakub227
3
Registroval sa 2. mája 2015 na mojasvadba.sk. Pridal 51 príspevkov. Má 1 priateľa.
 a aby si mala uplne jasno, tak ja som urcite za kombinaciu oboch - aj DJ aj ziva hudba emoticon
9. jún 2015 o 11:18  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slavo01
3
Registroval sa 4. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridal 47 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Zlaté Moravce.
fotoportrét
fotoportrét
slavo01
3
Registroval sa 4. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridal 47 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Zlaté Moravce.
 tu som uz o tom pisal: http://www.mojasvadba.sk/forum/hudba/ziva-hudba-vs-dj-co-je-lepsie/?page=1#post-76773213
V kazdom pripade som skor za zivu hudbu. Inak sa diva na dj, ktory vykrikuje do mikrofonu a diriguje ludi ako maju tancovat a inak sa diva na kapelu, ktora hra a spieva len pre vas.
9. jún 2015 o 11:45  •  Páči sa mi to