Menu Forum

Nájdeme Dj + starejšieho na 11.10.2014 z okolia Serede?

21. feb 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
milusululienka
3
Registrovala sa 18. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Pata, okres Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
milusululienka
3
Registrovala sa 18. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Pata, okres Galanta.
 Musí spraviť dobrú zábavu emoticon
16. jan 2014 o 18:14  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

Zdravím. Pozrite prosím na môj profil alebo stránku, rád Vás prídem zabaviť emoticon
16. jan 2014 o 19:14  •  www.djcuky.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

DJ Cukyho vrelo odporucame emoticon !
16. jan 2014 o 20:18  •  www.fantom.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djsladecek
Dj Rudolf Sládeček-Celé Slovensko..
PRO

Hudba a zábava - Okres Nitra
117

“DJ Rudolf Sladecek Keď super zábavu chcete mať, skúste sa na mňa na kontaktovať. Ponúkam Vám Dj služby : svadby, služobné, firemné oslavy, stretávky, rodinné oslavy a diskotéky za nekonkurenčné ceny 0356593194 - 0905892068 volajte neobanujete. radi vás zabavíme.”
(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
djsladecek
Dj Rudolf Sládeček-Celé Slovensko..
PRO

Hudba a zábava - Okres Nitra
117

“DJ Rudolf Sladecek Keď super zábavu chcete mať, skúste sa na mňa na kontaktovať. Ponúkam Vám Dj služby : svadby, služobné, firemné oslavy, stretávky, rodinné oslavy a diskotéky za nekonkurenčné ceny 0356593194 - 0905892068 volajte neobanujete. radi vás zabavíme.”
(Pred 2 týždnami)

dobrý mam volne pozrite si našu stránku.. emoticon
16. jan 2014 o 20:20  •  www.djsladecek.sk/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 3 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 2 dňami)

Dobrý deň,
môj kolega DJ Kisso - Marián Streit. Profesionálny DJ so super technikou, zabávač a moderátor. emoticon 3v1 emoticon Odporúčam!
S pozdravom
21. feb 2014 o 13:50  •  www.daludape.sk  •  Páči sa mi to