Ľudová hudba na svadbu 10.9.2016 okolie RK

Profilova fotka
Ahojte, prosím poraďťe mi niekto dobrú skupinu ktorá hrá aj ľudovú hudbu aj modernejšie vzhľadom na to, že budeme mať aj zahraničných hostí. Môj chlap chce cimbálovku :D skvelé neviem kde ju mám zohnať keď už bohvie čo času do svadby nemáme, tak mi prosím dajte aspoň dáke typy. Ďakujem:)
Odpovedať
Profilova fotka
@clh_popradcan alebo bystrianka pripadne slacik, snad bude este niekto volny... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@djhusenica Dik za odporúčanie, ale už sme obsadení :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@clh_popradcan ono by bolo lepsie sa opytat mate este vobec nejake volno? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@djhusenica ďakujem za odporučanie žiaľ sú všetci obsadení:/ inak už uvažujeme aj o DJ chcem sa vás rovno opýtať ste ešte voľný? Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka187 skus este murinovcov z podbiela :-) s nimi som bol 6.2. snad budu este volni... ja som ti na 10.9. rok dopredu zabookovany - teda jedine ak by si zmenila termin svadby na 6.8. vtedy by to bolo mozne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den pozrite nas profil vieme zohnat cimbalovku starejsieho dj....
Odpovedať
ja by som poprosila kontakt na cimbalovku prip aj DJa, svadbu mam o rok ale vacsina je uz zajednana najlepsie okolie popradu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, nase DJ duo ma velmi dobru spolupracu s cimbalovkou. Idealne je striedanie sa s cimbalovou muzikou v blokoch. Skute pozriet nas profil. :-) :-) :-)
Odpovedať
Pred casom som bola na svadbe na orave hotel goral.hrala tam lh-selec zo sihelneho.2x husle basa a harmonikar a v krojoch.boli perfekt.-vyplnali cely cas co nehral dj.skus kontakt na obci..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?