Menu Forum

Ľudová hudba na svadbu 10.9.2016 okolie RK

24. feb 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzka187
Registrovala sa 12. marca 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 4 príspevky a 18 inzerátov. Okres Ružomberok.
  • Svadba bola 10. septembra 2016
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
zuzka187
Registrovala sa 12. marca 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 4 príspevky a 18 inzerátov. Okres Ružomberok.
    okres Banská Bystrica
 Ahojte, prosím poraďťe mi niekto dobrú skupinu ktorá hrá aj ľudovú hudbu aj modernejšie vzhľadom na to, že budeme mať aj zahraničných hostí. Môj chlap chce cimbálovku :D skvelé neviem kde ju mám zohnať keď už bohvie čo času do svadby nemáme, tak mi prosím dajte aspoň dáke typy. Ďakujememoticon
15. feb o 15:25  •  Svadba bola v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
djhusenica (38 r.)
DJ HSNC
PRO

Hudba a zábava - Okres Liptovský Mikuláš
36

“Ďakujem vsetkým nevestám a ženíchom za ostatné odporúčania, veľmi si to cenim :) na párty hárd sa nezabúda...”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
djhusenica (38 r.)
DJ HSNC
PRO

36

“Ďakujem vsetkým nevestám a ženíchom za ostatné odporúčania, veľmi si to cenim :) na párty hárd sa nezabúda...”
(Pred 1 mesiacom)

@clh_popradcan alebo bystrianka pripadne slacik, snad bude este niekto volny... emoticon
15. feb o 20:49  •  www.hudbanasvadbu.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
clh_popradcan
Cimbalová ľudová hudba Popradčan
PhDr. Lukáš Copuš PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
8

“Nie každá nevesta zaspieva svojmu manželovi na svadbe jeho obľúbenú pieseň, ale naša huslistka Monika svojmu Karolovi spolu s nami zaspievala :-) https://www.youtube.com/watch?v=FJ0gpBdGpbE”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
clh_popradcan
Cimbalová ľudová hudba Popradčan
PhDr. Lukáš Copuš PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
8

“Nie každá nevesta zaspieva svojmu manželovi na svadbe jeho obľúbenú pieseň, ale naša huslistka Monika svojmu Karolovi spolu s nami zaspievala :-) https://www.youtube.com/watch?v=FJ0gpBdGpbE”
(Pred 4 mesiacmi)

@djhusenica Dik za odporúčanie, ale už sme obsadení emoticon
15. feb o 20:53  •  www.popradcan.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djhusenica (38 r.)
DJ HSNC
PRO

36

(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
djhusenica (38 r.)
DJ HSNC
PRO

36

(Pred 1 mesiacom)

@clh_popradcan ono by bolo lepsie sa opytat mate este vobec nejake volno? emoticon
15. feb o 20:56  •  www.hudbanasvadbu.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzka187
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
zuzka187
    okres Banská Bystrica
 @djhusenica ďakujem za odporučanie žiaľ sú všetci obsadení:/ inak už uvažujeme aj o DJ chcem sa vás rovno opýtať ste ešte voľný? Ďakujem emoticon
16. feb o 12:53  •  Svadba bola v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djhusenica (38 r.)
DJ HSNC
PRO

36

(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
djhusenica (38 r.)
DJ HSNC
PRO

36

(Pred 1 mesiacom)

@zuzka187 skus este murinovcov z podbiela emoticon s nimi som bol 6.2. snad budu este volni... ja som ti na 10.9. rok dopredu zabookovany - teda jedine ak by si zmenila termin svadby na 6.8. vtedy by to bolo mozne emoticon
16. feb o 15:07  •  www.hudbanasvadbu.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
5
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

5
 Dobry den pozrite nas profil vieme zohnat cimbalovku starejsieho dj....
16. feb o 18:55  •  www.musicevent.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mataja23
4
Registrovala sa 16. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
mataja23
4
Registrovala sa 16. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Poprad.
 ja by som poprosila kontakt na cimbalovku prip aj DJa, svadbu mam o rok ale vacsina je uz zajednana najlepsie okolie popradu
17. feb o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

5
 Dobry den, nase DJ duo ma velmi dobru spolupracu s cimbalovkou. Idealne je striedanie sa s cimbalovou muzikou v blokoch. Skute pozriet nas profil. emoticon emoticon emoticon
18. feb o 09:05  •  www.musicevent.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gaspierkova
Registrovala sa 23. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
gaspierkova
Registrovala sa 23. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Pred casom som bola na svadbe na orave hotel goral.hrala tam lh-selec zo sihelneho.2x husle basa a harmonikar a v krojoch.boli perfekt.-vyplnali cely cas co nehral dj.skus kontakt na obci..
24. feb o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to