Menu Forum

Ktorá hudobná skupina je ešte voľná na termín 20.6.2015 (najlepšie z východu)?

25. feb 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzkaholeva (24 r.)
1
Registrovala sa 4. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Má 3 priateľov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 20. júna 2015
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
zuzkaholeva (24 r.)
1
Registrovala sa 4. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Má 3 priateľov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 20. júna 2015
    okres Prešov
 hľadám mladších hudobníkov, ktorí zahrajú aj modernejšie piesne aj tie ľudové a sú originálniii emoticon
14. feb 2015 o 19:01  •  Svadba bola v júni 2015  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
saskija28
2
Registrovala sa 14. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
saskija28
2
Registrovala sa 14. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Prešov.
 Aj my sme zvažovali tento termín, ale zohnať kvalitnú mladú hudobnú skupinu sa nám neporadilo emoticon takže volíme iný termín. Veľa šťastia, snád nájdeš emoticon
14. feb 2015 o 19:12  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
haely
1
Registrovala sa 4. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 59 príspevkov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
haely
1
Registrovala sa 4. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 59 príspevkov. Okres Prešov.
 to je môj dátum emoticon
14. feb 2015 o 19:45  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
clh_popradcan
Cimbalová ľudová hudba Popradčan
PhDr. Lukáš Copuš PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
8

“Nie každá nevesta zaspieva svojmu manželovi na svadbe jeho obľúbenú pieseň, ale naša huslistka Monika svojmu Karolovi spolu s nami zaspievala :-) https://www.youtube.com/watch?v=FJ0gpBdGpbE”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
clh_popradcan
Cimbalová ľudová hudba Popradčan
PhDr. Lukáš Copuš PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
8

“Nie každá nevesta zaspieva svojmu manželovi na svadbe jeho obľúbenú pieseň, ale naša huslistka Monika svojmu Karolovi spolu s nami zaspievala :-) https://www.youtube.com/watch?v=FJ0gpBdGpbE”
(Pred 4 mesiacmi)

20.6.2015 = posledná júnová sobota, ktorá nám ostala voľná emoticon Ponúkame kombináciu živej hudby (cimbalovka) v spolupráci s našim DJ-om, takže vieme na svadbe zabezpečiť všetko, čo súvisí s hudbou. Na svoje si tak prídu priaznivci folklóru, ale aj priaznivci reprodukovanej hudby. Viac info na našom webe emoticon
14. feb 2015 o 23:37  •  www.popradcan.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tnana
Registrovala sa 15. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov a 2 inzeráty.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
tnana
Registrovala sa 15. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov a 2 inzeráty.
  • Nevie kedy bude svadba
 Skús osloviť hudobnú skupinu ECHO, bola som na svadbe, kde hrali a fakt to bola pecka. Vrelo odporúčam emoticon
15. feb 2015 o 14:42  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenkatomaskova
9
Registrovala sa 14. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Turzovka, okres Čadca.
fotoportrét
fotoportrét
lenkatomaskova
9
Registrovala sa 14. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Turzovka, okres Čadca.
 Ahoj skus skupinu primátor oni hraju moderne a pekne maju aj stranku a videa emoticon
15. feb 2015 o 14:47  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kertysova
Registrovala sa 9. februára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 17 príspevkov. Okres Bardejov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kertysova
Registrovala sa 9. februára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 17 príspevkov. Okres Bardejov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Skús hudobná skupina LARIX... mladá zostava chalanov, ktorí hrajú všetko naživo...odporúčam
25. feb 2015 o 12:54  •  Páči sa mi to