Hľadám kapelu, DJ-a na 26.8.2017 v Spišskej Novej Vsi

Ahoj, moc prosím o pomoc. Potřebovali bychom na 26.8.2017 svatební kapelu do Spišské Nové Vsi. Spousta kapel má obsazeno, proto to zkouším touto cestou. Máme zájem o lidovky i o moderní písničky (nejlépe CZ&SK, ale i anglické nebudou na škodu). Pokud bude kvalita odpovídat ceně, asi si i připlatíme... Nějaké tipy? Nebo máte případně někdo dobrou zkušenost s DJ? Jak to udělat s DJ, aby byli spokojení mladší i starší? Děkuji moc za rady, Katka :)
Odpovedať
Zdravím pokiaľ by ste mali záujem o živú kapelu v plnom obsadení, skúste pozrieť náš profil medzi profesionálmi Kapela Medley.
Odpovedať
Máte tento termín volný?
Odpovedať
Profilova fotka
Prejeme pekný deň ! My sme živá kapela SWAY BAND a sme zoskúpenie ôsmych profesionálnych hudobníkov. Všetky skladby hráme úplne naživo, nehráme zo žiadnych karaoke podkladov. Náš repertoár tvoria najväčšie hity 80.,90. rokov, ale i súčasné hity rôznych žánrov - tanečné i pomalé. Viac informácii o nás sa dozviete v našom profile, na FB alebo na našom webe emoticon
Odpovedať
Profilova fotka
26.8.2017 má voľný termín hud.skupina EPILÓG zo Svidníka. Do Sp.N.Vsi chodíme hrať často. Náš repertoár je šitý na takúto spoločnosť ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
@katatoty Dobrý deň, ponúkame Vám svoju hudobnú produkciu. Na Spiš jazdíme často a velmi radi.Je tam správne originálne publikum jedno z našich najlepších na ktoré sa stale tešíme..... Na Morave sme hrali v istej dobe často, takže čo sa týka českých popových vecí a nášho domáceho repertoáru, tých máme dosť.Slovensko-české svadby robíme alebo ak chcete teda východniarsko-české svadby robíme bežne. Správny výber anglických, resp. zahraničných hitov zaberie vždy a všade a naozaj neuškodí. V repertoári máme takisto novinky posledných rokov až po r. 2016 čo má zase rado naše mladšie svadobné publikum, ale veľakrát aj staršia generácia ostáva na parkete. Všetko je naozaj o správnom výbere skladieb. Skúste pozrieť náš profil, prípadne webku alebo nás kontaktujte telefonicky, radi zodpovieme vaše ďalšie otázky. Na zábere publikum na východniarsko-českej svadbe (Praha) Foto : Rastislav Jílek : http://www.mojasvadba.sk/catalog/vend...
Odpovedať
Ahoj, my máme skupine REWO z Harakoviec. Berú 450€ :) A tiež máme svadbu v SNV, len o týždeň skôr :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katatoty dobrý den ja mam volno zatial na ten datum ak mate záujem nevahajte ma kontaktovať DJ STRELA
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Dobry den prajem. Termin mam momentalne volny. V prípade záujmu ma nevahajte kontaktovat cez profil, e-mailom, alebo telefonicky. Blizie info najdete v mojom profile ci na osobnej stranke.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?