Je 1000€ za kapelu, DJ-a a starejšieho dobrá cena?

Ahojte, chcem sa poinformovat, a utvrdit sa v nazore, ze na celu hostinu a noc je kapela, DJ a starejsi, ozvucenie a osvetlenie za 1000e velmi dobra kamaratska cena :)
Odpovedať
Profilova fotka
Naozaj je to veľmi dobrá kamarátska cena.
Odpovedať
Ja si tiež myslím, že je to v pohode za to všetko. Čo som si ja zisťovala tak len za kapelu sa pohybujú ceny tak od 400 eur
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež si myslím, že asi áno, lebo nás stojí kapela 550 eur na celú noc a na východe idú kapely okolo 400.
Odpovedať
Profilova fotka
určite je to skvelá cena.
Odpovedať
Profilova fotka
osobne si myslím, že je to veľmi dobrá cena, keď si zistíš koľko stojí každá tá vec zvlášť tak zistíš, že by ťa to vyšlo oveľa viac
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@suzie1987 to super cena! :) hned to ber @dudo12334 tak az je to nejaky dobry znamy alebo tak, ze to dal fakt ako kamaratsku cenu tak sa netreba hned hnevat a zistovat "kto kazi ceny" :)
Odpovedať
Uz to mame zajednane. Ten clovek nie je ziadny suflikant. Hra dlhe roky v kapele, ktora je teda dost znama a su tu vyborni hudobnici, on sam hra na saxofon a DJ robi tiez dlho a hrava na roznych velkych akciach, v radiach, na svadbach, starejsi patri k nemu, je velmi zabavny a hra aj na harmoniku. Dopravu hradit nemusime.
Odpovedať
Profilova fotka
@suzie1987 nenechaj sa prosím ťa rozčúliť, niekedy to tu proste takto je :) že keď zoženieš niečo za lacnejší peniaz tak sa hneď objavia príspevky typu "to bude šuflikant", "aby si to potom neľutovala" a podobne
Odpovedať
Profilova fotka
@javorina3 s tým, čo si teraz napísala úplne súhlasím!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@suzie1987 mozes byt len rada, ze si takuto cenu dostala. to je fakt super cena!!
Odpovedať
Profilova fotka
tiez si myslim,ze cena je normalna....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Pozdravujem admina celého serveru, ktorý je určite geniáony človek ale svoj talent by mal venovať skôr zmodernizovaniu tejto stánky z roku 2000 a nie riešiť, či v mojom vodoznaku je aj telefone číslo, ako profesionaly sem platime nemale peniaze za reklamu ale vizuálna, funkčná a informatívna tejto stránky je žial skoro nulová... ak máš záujem o typy, napíš mi, pretože svoj čas lepšie využijes ako mazať príspevky s fotkami :)) pozdravujem ťa a prajem pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
@suzie1987 je to vyborna cena a ak, ako pisete, su to profici, tak ste to proste vyhrali :-) nech to výde :-)
Odpovedať
je to vyborna cena, kamoska mala na svadbe kapelu a len za tu dala 600 eur takze ked mas za 1000 eur tieto tri vec tak to je podla mna vyhra :)
Odpovedať
Profilova fotka
Podla mna je to vyborna cena :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?