Menu Forum

Je 1000€ za kapelu, DJ-a a starejšieho dobrá cena?

12. júl 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
suzie1987
Registrovala sa 21. júna 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
suzie1987
Registrovala sa 21. júna 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte,

chcem sa poinformovat, a utvrdit sa v nazore, ze na celu hostinu a noc je kapela, DJ a starejsi, ozvucenie a osvetlenie za 1000e velmi dobra kamaratska cena emoticon
10. júl o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
djkorytar (47 r.)
DJ Jano Korytár
Ján Korytár PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
35

“Http://youtu.be/lJ1261zrssY”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
djkorytar (47 r.)
DJ Jano Korytár
Ján Korytár PRO

35

“Http://youtu.be/lJ1261zrssY”
(Pred 3 rokmi)

Naozaj je to veľmi dobrá kamarátska cena.
10. júl o 09:24  •  www.djkorytar.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajuska889
Registrovala sa 5. júla 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Bardejov.
  • Svadba bude 11. mája 2019
fotoportrét
fotoportrét
jajuska889
Registrovala sa 5. júla 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Bardejov.
  • Svadba bude 11. mája 2019
 Ja si tiež myslím, že je to v pohode za to všetko. Čo som si ja zisťovala tak len za kapelu sa pohybujú ceny tak od 400 eur
10. júl o 14:16  •  Svadba bude v máji 2019  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jakubcinova
4
Registrovala sa 26. decembra 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bude 18. augusta 2018
    Veľké Zálužie, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
jakubcinova
4
Registrovala sa 26. decembra 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Nitra.
 Tiež si myslím, že asi áno, lebo nás stojí kapela 550 eur na celú noc a na východe idú kapely okolo 400.
10. júl o 14:27  •  Svadba bude v auguste 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
beatricek
5
Registrovala sa 22. januára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 83 príspevkov. Má 33 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
beatricek
5
Registrovala sa 22. januára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 83 príspevkov. Má 33 priateľov.
 určite je to skvelá cena.
10. júl o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
normandy
Registrovala sa 6. decembra 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov. Okres Pezinok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
normandy
Registrovala sa 6. decembra 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov. Okres Pezinok.
  • Nevie kedy bude svadba
 osobne si myslím, že je to veľmi dobrá cena, keď si zistíš koľko stojí každá tá vec zvlášť tak zistíš, že by ťa to vyšlo oveľa viac
10. júl o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nezverejňuj kontaktné údaje vo fotkách.”
10. júl o 22:15 • dudo12334
fotoportrét
fotoportrét
hirosina
Registrovala sa 6. júla 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hirosina
Registrovala sa 6. júla 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
 @suzie1987 to super cena! emoticon hned to ber
@dudo12334 tak az je to nejaky dobry znamy alebo tak, ze to dal fakt ako kamaratsku cenu tak sa netreba hned hnevat a zistovat "kto kazi ceny" emoticon
11. júl o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
suzie1987
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
suzie1987
  • Nevie kedy bude svadba
 Uz to mame zajednane. Ten clovek nie je ziadny suflikant. Hra dlhe roky v kapele, ktora je teda dost znama a su tu vyborni hudobnici, on sam hra na saxofon a DJ robi tiez dlho a hrava na roznych velkych akciach, v radiach, na svadbach, starejsi patri k nemu, je velmi zabavny a hra aj na harmoniku. Dopravu hradit nemusime.
11. júl o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
javorina3
Registrovala sa 1. februára 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 28 príspevkov. Okres Trnava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
javorina3
Registrovala sa 1. februára 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 28 príspevkov. Okres Trnava.
  • Nevie kedy bude svadba
 @suzie1987 nenechaj sa prosím ťa rozčúliť, niekedy to tu proste takto je emoticon že keď zoženieš niečo za lacnejší peniaz tak sa hneď objavia príspevky typu "to bude šuflikant", "aby si to potom neľutovala" a podobne
11. júl o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jakubcinova
4
fotoportrét
fotoportrét
jakubcinova
4
 @javorina3 s tým, čo si teraz napísala úplne súhlasím!!! emoticon
11. júl o 14:47  •  Svadba bude v auguste 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milliada
Registrovala sa 15. januára 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 42 príspevkov. Okres Trnava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
milliada
Registrovala sa 15. januára 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 42 príspevkov. Okres Trnava.
  • Nevie kedy bude svadba
 @suzie1987 mozes byt len rada, ze si takuto cenu dostala. to je fakt super cena!!
11. júl o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djvladoracek
Dj/moderator-starejsi
Ing.Vladimír Rácek PRO

14

“V ramci svojej agentury ponukam komplet akciovy balik sluzieb:DJ/starejsi anglicky/rusky,harmonikar,kameraman,fotograf,vyzdoba saly,folklorny subor”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
djvladoracek
Dj/moderator-starejsi
Ing.Vladimír Rácek PRO

14

“V ramci svojej agentury ponukam komplet akciovy balik sluzieb:DJ/starejsi anglicky/rusky,harmonikar,kameraman,fotograf,vyzdoba saly,folklorny subor”
(Pred 2 rokmi)

tiez si myslim,ze cena je normalna....
11. júl o 15:15  •  www.djvladoracek.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dudo12334 (23 r.)
VideoDJ & Moderátor Dušan Dojčár
Dušan Dojčár PRO

Hudba a zábava - Okres Revúca
3
fotoportrét
fotoportrét
dudo12334 (23 r.)
VideoDJ & Moderátor Dušan Dojčár
Dušan Dojčár PRO

Hudba a zábava - Okres Revúca
3
 Pozdravujem admina celého serveru, ktorý je určite geniáony človek ale svoj talent by mal venovať skôr zmodernizovaniu tejto stánky z roku 2000 a nie riešiť, či v mojom vodoznaku je aj telefone číslo, ako profesionaly sem platime nemale peniaze za reklamu ale vizuálna, funkčná a informatívna tejto stránky je žial skoro nulová... ak máš záujem o typy, napíš mi, pretože svoj čas lepšie využijes ako mazať príspevky s fotkami emoticon) pozdravujem ťa a prajem pekný deň
11. júl o 15:57  •  www.facebook.com/djdusandojcar/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ptsound (26 r.)
PTsound - kvalitný DJ
Timotej Mokrý PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“DJ Uvolnil sa mi necakane TOP termin sezony - 18.08.2018. Pokial chcete na svojej svadbe kvalitneho DJ a nezabudnutelnu zabavu, cim skor sa mi ozvite :-) Najnovsie referencie na moju pracu - https://www.facebook.com/pg/TimoMokry/reviews/?ref=notif”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
ptsound (26 r.)
PTsound - kvalitný DJ
Timotej Mokrý PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“DJ Uvolnil sa mi necakane TOP termin sezony - 18.08.2018. Pokial chcete na svojej svadbe kvalitneho DJ a nezabudnutelnu zabavu, cim skor sa mi ozvite :-) Najnovsie referencie na moju pracu - https://www.facebook.com/pg/TimoMokry/reviews/?ref=notif”
(Pred 2 mesiacmi)

@suzie1987 je to vyborna cena a ak, ako pisete, su to profici, tak ste to proste vyhrali emoticon nech to výde emoticon
11. júl o 17:44  •  www.ptsound.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zdenilka86
1
Registrovala sa 25. januára 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 27 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zdenilka86
1
Registrovala sa 25. januára 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 27 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 je to vyborna cena, kamoska mala na svadbe kapelu a len za tu dala 600 eur takze ked mas za 1000 eur tieto tri vec tak to je podla mna vyhra emoticon
12. júl o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
brilianta1
Registrovala sa 25. septembra 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 64 príspevkov. Okres Senec.
  • Svadba bola 7. apríla 2018
fotoportrét
fotoportrét
brilianta1
Registrovala sa 25. septembra 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 64 príspevkov. Okres Senec.
  • Svadba bola 7. apríla 2018
 Podla mna je to vyborna cena emoticon
12. júl o 12:05  •  Svadba bola v apríli 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Reklama