Menu Forum

Huslisti, harfista na obrad, jún 2015 NR, TO

21. máj 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
jjarka
1
Registrovala sa 13. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
jjarka
1
Registrovala sa 13. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Topoľčany.
 Dobrý večer, chcela by som si obrad spríjemniť živou hudbou. Hľadám niekoho, kto sa tým zaoberá. Prosím niekoho mi odporučte. ďakujem. emoticon
25. feb 2015 o 18:24  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
majka2015 (29 r.)
6
Registrovala sa 30. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 70 príspevkov a 50 inzerátov. Má 2 priateľov. Okres Topoľčany.
  • Svadba bola 27. septembra 2014
    Nemčice, okres Topoľčany
fotoportrét
fotoportrét
majka2015 (29 r.)
6
Registrovala sa 30. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 70 príspevkov a 50 inzerátov. Má 2 priateľov. Okres Topoľčany.
  • Svadba bola 27. septembra 2014
    Nemčice, okres Topoľčany
 my sme mali obrad v TO a mali sme slacikove kvarteto a boli naozaj perfektni....dokonca moj druzba mi po obrade povedal, ze cely cas mal zimomriavky a ze ked hrali halleluja, ze mal co robit, aby zadrzal slzy v ociach... hostia mali z toho krasny zazitok, takze urcite vrelo odporucam emoticon ja som hladala dost intenzivne - oslovila som aj konzervatorium v TO a mnoho slacikovych kvartet ale nakoniec som usudila, ze pri porovnani cena vs kvalita hummelovo slacikove kvarteto je najlepsia volba emoticon
26. feb 2015 o 09:57  •  Svadba bola v septembri 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svadobne_kvarteto
Svadobné kvarteto
Mgr. art. Samuel Mikláš PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
8
fotoportrét
fotoportrét
svadobne_kvarteto
Svadobné kvarteto
Mgr. art. Samuel Mikláš PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
8
 @jjarka, dobrý večer, myslím, že najkrajšie vyznie sláčikové kvarteto. Ale samozrejme je možné hudobné nástroje aj kombinovať (napríklad flauta a sláčiky), poprípade sláčikové trio, duo, kvarteto so spevom. Záleží na Vašej predstave. Svadobné kvarteto (či trio, duo, ...) určite pridá Vášmu obradu nezabudnuteľnú atmosféru.
21. máj 2015 o 22:01  •  www.svadobnekvarteto.sk  •  Páči sa mi to