Hudobná skupina do 400 eur. PORADTE PROSIM- Humenné, Snina, Michalovce, Vranov a blízke okolie.

Prosím poradte mi dobrú skupinu do 400 eur aj MENEJ v okolí Humenneho. Poprípade,ked mate kontak na nich. Dakujem pekne. Máme obmedzený rozpočet.
Odpovedať
Ahoj, my budeme mať Rubín, presne toľko nás stoja, už aj s cestou do KE. :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@25lejla hudobna skupina exit z po :) my sme ich mali na svadbe boli super kazdy sa bavil az do rano :)) nas vysli na 370 a kazdy ich chvalil skus pozriet na fb ich stranku :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
@darinka395 ahoj, a hrali EXIT aj moderne anglicke? myslim take volake najnovsie hity, nie abbu a pod :-) ja budem mat paru zahranicnych hosti a oni su ne moc ludovkovo zdatni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den pozrite nas profil mame v ponuke aj hudobnu skupinu
Odpovedať
@jianna_zzz vies,co sa mi zda ze zahranicne nie..ale slovenske aj modernejsie, aj ludovky, :-) skus si ich pridat ku priateľom na fb Hudobna Skupina Exit a saich spytaj lebo pravdupovediac uz nepamätám :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@darinka395 dakujeeeeem, idem im napisat a rovno sa spytat :-) ty si ale bola spoko vravis, tak je? :-)
Odpovedať
@jianna_zzz ano ja som bola veeelmi spokojna a aj manzel,hostia sa bavili az do rana a to je zaklad :-))
Odpovedať
Zdravím, skúste pozrieť náš profil Kapela Medley z Trebišova.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?