Menu Forum

Hudobná skupina do 400 eur. PORADTE PROSIM- Humenné, Snina, Michalovce, Vranov a blízke okolie.

11. mar 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
25lejla
1
Registrovala sa 3. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Humenné.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
25lejla
1
Registrovala sa 3. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Humenné.
  • Nevie kedy bude svadba
 Prosím poradte mi dobrú skupinu do 400 eur aj MENEJ v okolí Humenneho. Poprípade,ked mate kontak na nich. Dakujem pekne. Máme obmedzený rozpočet.
3. aug 2015 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lulka2407
1
Registrovala sa 13. júla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
lulka2407
1
Registrovala sa 13. júla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Okres Košice.
 Ahoj, my budeme mať Rubín, presne toľko nás stoja, už aj s cestou do KE. emoticon
4. aug 2015 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
12. aug 2015 o 23:50 • 1pitter
fotoportrét
fotoportrét
darinka395
2
Registrovala sa 6. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 19 príspevkov a 5 inzerátov. Okres Vranov nad Topľou.
fotoportrét
fotoportrét
darinka395
2
Registrovala sa 6. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 19 príspevkov a 5 inzerátov. Okres Vranov nad Topľou.
 @25lejla hudobna skupina exit z po emoticon my sme ich mali na svadbe boli super kazdy sa bavil az do rano emoticon) nas vysli na 370 a kazdy ich chvalil skus pozriet na fb ich stranku emoticon
13. aug 2015 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jianna_zzz
3
Registrovala sa 30. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
jianna_zzz
3
Registrovala sa 30. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov. Má 1 priateľa.
 @darinka395 ahoj, a hrali EXIT aj moderne anglicke? myslim take volake najnovsie hity, nie abbu a pod emoticon ja budem mat paru zahranicnych hosti a oni su ne moc ludovkovo zdatni emoticon
27. feb o 04:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
5
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
5
 Dobry den pozrite nas profil mame v ponuke aj hudobnu skupinu
27. feb o 09:00  •  www.musicevent.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
darinka395
2
fotoportrét
fotoportrét
darinka395
2
 @jianna_zzz vies,co sa mi zda ze zahranicne nie..ale slovenske aj modernejsie, aj ludovky, emoticon skus si ich pridat ku priateľom na fb Hudobna Skupina Exit a saich spytaj lebo pravdupovediac uz nepamätám emoticon
27. feb o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jianna_zzz
3
fotoportrét
fotoportrét
jianna_zzz
3
 @darinka395 dakujeeeeem, idem im napisat a rovno sa spytat emoticon ty si ale bola spoko vravis, tak je? emoticon
27. feb o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
darinka395
2
fotoportrét
fotoportrét
darinka395
2
 @jianna_zzz ano ja som bola veeelmi spokojna a aj manzel,hostia sa bavili az do rana a to je zaklad emoticon)
27. feb o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marianroky
Kapela Medley
PRO

Hudba a zábava - Okres Trebišov
3

“Https://www.youtube.com/watch?v=uEcCb4qoGrE”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
marianroky
Kapela Medley
PRO

Hudba a zábava - Okres Trebišov
3

“Https://www.youtube.com/watch?v=uEcCb4qoGrE”
(Pred 1 mesiacom)

Zdravím, skúste pozrieť náš profil Kapela Medley z Trebišova.
11. mar o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to