Menu Forum

Hudba z východu na 30.8.2014

20. jan 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
marijka221 (26 r.)
3
Registrovala sa 5. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 30. augusta 2014
    Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
marijka221 (26 r.)
3
Registrovala sa 5. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 30. augusta 2014
    Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
 Dobrý deň, hľadám hudbu na 30.8.2014 je ešte niekto voľný ďakujem emoticon
20. jan 2014 o 09:16  •  Svadba bola v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“AHOJTE.Kto hľadá Dj a moderatora som voľný : svadby, oslavy, rodinné akcie, verejné aj súkromné akcie,videoprojekcie a karaoke k dispozícii samozrejme. Kto by mal záujem, nech mi napíše svoje požiadavky na mail majkteam@gmail.com,alebo kľudne volajte dohodneme sa PÔSOBNOSŤ CELÉ SLOVENSKO.....Ďakujem.”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“AHOJTE.Kto hľadá Dj a moderatora som voľný : svadby, oslavy, rodinné akcie, verejné aj súkromné akcie,videoprojekcie a karaoke k dispozícii samozrejme. Kto by mal záujem, nech mi napíše svoje požiadavky na mail majkteam@gmail.com,alebo kľudne volajte dohodneme sa PÔSOBNOSŤ CELÉ SLOVENSKO.....Ďakujem.”
(Dnes)

@marijka221 Dobrý deň, tento termín mám voľný. Všetky kontakty na mňa ako aj všetky info sú v mojom profile. S pozdravom Marián Kováč DjMajk
20. jan 2014 o 20:44  •  www.djmajk.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to