Hudba na svadbu v júni 2019, Prešov

Ahojteee, poradte, odporučte hudbu PO a okolie, nevieme sa rozhodnúť, či kapelu, ak áno, ja nepoznám veľmi nikoho, len podľa recenzií...alebo je lepší DJ? :) budeme mať veľa mladých, ale nech sa zabaví každý, takže aj ľudovky, aj oldies, ale aj niečo modernejšie :) ĎAKUJEME :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Milá nevesta, v prípade záujmu si prosím pozri môj profil, kde nájdeš základné info. Aktívne hrám a moderujem celú svadbu. Na hudbe a priebehu svadby sa vopred dohodneme na osobnom stretnutí, tak aby zabavila všetky vekové kategórie. S úctou Dj Mike
Odpovedať
Profilova fotka
@janka778 rozpocet vyriesi kazdu dilemu :) Z mojich skusenosti je najlepsim riesenim v tvojom pripade mat aj kapelu aj DJ-a, tento tyzden som sa na svadbach striedal s vela kapelami (napr. @wooders) a myslim si, ze kazdy si prisiel na svoje. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janka778 Dobrý deň prajem, Volám sa Dušan Dojčár, som svadobný DJ a Moderátor, veľmi rád prídem na vašu svadbu. Moj osobný názor je taký, ze na modernú svadbu pre mladých ľudí patrí šikovný Dj. Ale 100 ľudí 100 chuti. Je to individuálne. Venujem sa technickému zabezpečeniu svadieb ako dekoratívne nasvietenie sály, ozvučenie, bublinky, videoprojekcia, Fotokútik a iné doplnky. Referencie môžete nájsť na Fb Fun Page - odkaz v profile - "Video DJ Dušan Dojčár". Ukážky mojej práce ako svadobného DJ-a najdete na Youtube pod menom "Dj Dušan Dojčár" kam pravidelne pridávam ilustračné videá. Na požiadanie vypracujem cenovú ponuku presne na mieru podľa vašich želaní. S pozdravom DJ Dušan
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj sme k dispozícii :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1 s pozdravom Šenky.
Odpovedať
Z
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@epilog2003 ďakujem, hudbu uz máme 😊
Odpovedať
My sme mali DJ Mathia z Prešova. Stál 200eur a bolo to super :)
Odpovedať
Profilova fotka
Bankrot Snina - výborná zábava a spoľahlivosť - pozri naše videá z konkrétnej svadby.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?