Hudba na svadbu, Snina, 3.8.2019

Ahojte, Hladam DJ a/alebo živú hudbu na svadbu v Snine dňa 3.8.2019. Nejake odporúčania??
Odpovedať
My sme mali fortunu a boli super, dobrý je este Jozko fundak a skupina armis ☺️
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahoj Armisaci sú zo Sniny boli sme na zábave,kde hrali a keďže sa nám páčili tak sme ich oslovili
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer. Skúste si pozrieť môj profil, moju Fun Page na FB a kontaktovať ma.
Odpovedať
Ahoj skus oslovit Lexel Akordik Decent Vyborne recenzie na nich su
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Bankrot Snina - výborná zábava a spoľahlivosť - pozri naše videá z konkrétnej svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
@alecrama Dobrý deň želám, volám sa Dušan Dojčár, som svadobný DJ a moderátor na svadby. Venujem sa komplexnému zastrešeniu svadby od ozvučenia, osvetlenia, videoprojekcie, moderovania až po vychytávky ako je bublifuk, konfety, plazivý dym a iné doplnky. Rád pre Vás vypracujem cenovú ponuku na mieru podľa požiadaviek. Viac info o mne nájdete v profile alebo na FB stránke "Video DJ Dušan Dojčár", kde mám referencie od klientov alebo taktiež na Youtube kanály "Dj Dusan Dojcar" kam pravideľne pridávam back stage videa z akcií. S pozdravom Bc. Dušan Dojčár
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj pokojne sa ozvi
Odpovedať
Profilova fotka
Skupina Panter ;-) sú zo Sniny/Z. Hamre
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám voľný. Viac info nájdete v mojom profile. S pozdravom Michal Barila - DJ LITTLE
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1 s pozdravom Šenky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?