Menu Forum

Hudba na svadbu do Novej Lesnej na 5.7.2014

10. mar 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
saskinka
Registrovala sa 28. júna 2012 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
saskinka
Registrovala sa 28. júna 2012 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, mozte mi odporucit dobreho dj alebo nejaku kapelku, ktora hra moderne pesnicky nielen v slovencine? emoticon

Dakujem
1. mar 2014 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 3 rokmi)

Zdravím, termín mám síce voľný ale je to dosť veľká vzdialenosť z môjho bydliska. Pozrite prosím na môj profil. emoticon
2. mar 2014 o 13:08  •  www.djcuky.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
2. mar 2014 o 17:15 • johanna17
fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 2 rokmi)

@saskinka termin volny emoticon ...
2. mar 2014 o 20:02  •  www.fantom.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aicha15
18
Registrovala sa 5. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 232 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
aicha15
18
Registrovala sa 5. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 232 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Poprad.
 ja by som odporučila spirit ale oni sú určite obsadení
2. mar 2014 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
renatka26
Registrovala sa 21. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Okres Snina.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
renatka26
Registrovala sa 21. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Okres Snina.
  • Nevie kedy bude svadba
 @saskinka Ahoj môžem ti poradit kapelku Armis su z vychodu su skvely pozri si ich na ich stranke su tam tuším aj nejake recenzie na nich tak skus vela stastia emoticon
10. mar 2014 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to