Menu Forum

Hudba na svadbu do Novej Lesnej na 5.7.2014

10. mar 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
saskinka
Registrovala sa 28. júna 2012 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
saskinka
Registrovala sa 28. júna 2012 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, mozte mi odporucit dobreho dj alebo nejaku kapelku, ktora hra moderne pesnicky nielen v slovencine? emoticon

Dakujem
1. mar 2014 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

Zdravím, termín mám síce voľný ale je to dosť veľká vzdialenosť z môjho bydliska. Pozrite prosím na môj profil. emoticon
2. mar 2014 o 13:08  •  www.djcuky.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
2. mar 2014 o 17:15 • johanna17
fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

@saskinka termin volny emoticon ...
2. mar 2014 o 20:02  •  www.fantom.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aicha15
18
Registrovala sa 5. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 232 príspevkov a 6 inzerátov. Má 12 priateľov. Okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
aicha15
18
Registrovala sa 5. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 232 príspevkov a 6 inzerátov. Má 12 priateľov. Okres Poprad.
 ja by som odporučila spirit ale oni sú určite obsadení
2. mar 2014 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
renatka26
Registrovala sa 21. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Okres Snina.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
renatka26
Registrovala sa 21. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Okres Snina.
  • Nevie kedy bude svadba
 @saskinka Ahoj môžem ti poradit kapelku Armis su z vychodu su skvely pozri si ich na ich stranke su tam tuším aj nejake recenzie na nich tak skus vela stastia emoticon
10. mar 2014 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to