Hudba a starejší na svadbu 2019

Profilova fotka
Ahojte dámy,rada by som oslovila možno už tie vydate dámy, alebo niektoré so skúsenosťou:) neviem sa rozhodnúť ako zabezpečiť služby hudby a sprievodu/koordinácie, tak aby boli čo najideálnejšie aj cenovo aj kvalitou. Páči sa mi na svadbe úloha starejsiho (ľudové zvyky,možno úvodný príhovor - nikto z rodinu asi tuto úlohu nebude môcť zastúpiť, v neposlednom rade aj takéto to staro/romantické čaro skutočnej lásky, ktorý vie starejsi pekne opísať a umocnit počas celej hostiny). Zaroven by som mala rada aj dobreho a moderneho dj a aj človeka, ktorý bude troška viesť celú hostinu a dávať pozor na chod celého večera. Moja dilema spočíva v tom ako tieto osoby skombinovať, tak aby mali z kazdeho nieco a zuzit ich pocet na menej ako 3. Rada by som zaplatila aj troch roznych ludi, ale moze to vist takto dosť veľa. 1500-2000€ na to vyčlenené nemame :( Neviem sa rozhodnut nakolko si vôbec napriklad neviem predstaviť starejsiho aj vo funkcii dj - tak aby to bolo nie len ludove,ale bol tam aj modernejsi duch, zároveň si neviem predstaviť, či dj vie aspoň čiastočne dobre zastúpiť funkciu starejsiho a moderátora.Prosim vas ak viete o niekom konkrétnom zo skúseností, dajte mi prosim info. Pozerala som tu asi všetky témy a akosi to neviem kombinovať ako to bude najvhodnejšie:) dúfam, že som zrozumiteľne vyjadrila moju dilemu a vy mi pomôžete:) pekný vecer
Odpovedať
DJ, moderator a starejsi Dusan Sneznicky z HC, nemozem vsak povedat ze ho odporucam, zalezi co si od toho slubujes...boli sme ako host na svadbe kde ucinkoval, za mna to bolo az prilis, komentovanie uplne vsetkeho do detailu, umele tvorenie zabavy, hry ako na detskej party, ale ak je to to co hladas a chces 3v1 tak on je jednym z nich :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janelicious03 je to dosť negatívne hodnotenie,takže to naozaj nehľadám, či mala som v tom citat iróniu? 😂 dakujem aj tak
Odpovedať
@naddaniele nie, ale nasla som tu nanho aj pozitivne hodnotenia a kazdopadne mala ho aj nevesta na svadbe kde sme boli a nestazovala si ;-) preto pisem ze zalezi co chces...moje hodnotenie ako hosta je mozno aj preto take kedze my sme nemali starejsieho vobec lebo ich celkovo nemusim a podla mna su na svadbe zbytocni..ale DJov ktori su zaroven moderatori najdes viacero, skor by som sla touto cestou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@naddaniele Pozdravujem Vás slečna. Presne viem akú dilemu riešite a dám Vám hneď aj odpoveď z praxe ako DJ-a na svadby. Ja sám prezentujem svoj produkt ako kombináciu viacerých služieb dohromady. Ponúkam komplexný prodkut od moderovania svadby (zastupenie funkcie starejšieho v zjednodušenej forme) + Video DJ + technické zabezpečenie a iné doplnky. Viem Vám na rovinu povedať, že ak si samostatne obiednáte každú službu samostatne tak pravdepodobne môžete dostať lepší produkt. Ja ako DJ, musím byť mobilný, mať lahkú a skladnú techniku nemôžem disponovať profi technikou ako sa používa na koncertoch a v Televízií, naopak firma ktorá sa venuje len nasvieteniu si taká techniku môže dovoliť. Preto môže ponúknuť lepší produkt ale určite nebude lacnejší ale bude určite drahší o 100-300%... Teda áno kombinácia viacerých funkcií do jednej nie je z hladiska kvality dobrá voľba ale z hladiska ceny určite áno! JA ako moderátor + kordinátor na svadbe robím svoju prácu najlepšie ako viem, mojím zákazníkom to stačí a veľmi si to pochvaľujú vid. referencie na FB. No určite starejší v tom pravom duchu bude lepšia voľba, znova je to len o cene a ako si dáte na svojej svadbe a konrétne na hudbe záležať. Jedným z mojích predností je ponúkať komplexný produkt, mohol by som to nazvať svadba na klúč v katégorií hudba a voľná zábava. Druhý benefit ktorý ponúkam je Transparentnost - Služby ktoré ponúkam viem ukázať na videu a fotografiách a vy presne viete čo konkrétne viete odo mňa očakávať a viete sa rozhodnúť. Do veľkej miery sa prispôsobujem každej neveste od muziky cez program až po technické zabezpečenie (bublinky, efekty atď), preto aj samotné moderovanie viem prispôsobiť zvykom a vašej predstave. Pre viac info ma môžete kontaktovať a rád Vám odpoviem na vaše otázky prípadne poradím. S pozdravom Dj Dušan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Sme Vesela Muzika z NZ. Hráme v kombinácii Husle, Harmonika, Basa. My vieme ponúknuť: Odobierku nevesty. Tu spravíme veselú scénku v ľudovom duchu. Hranie počas gratulácie či presunu. Niekedy i uvítanie hostí. Všetko sa vyvíja od časového sledu. Uvítanie - rozbíjanie taniera kde Vás ja ako starejší privítam a počas rozbitia moji kolegovia Vám budú i hrať. Uvedenie polievky (veselá scénka) Hranie a spievanie počas prestávok (keď sa netancuje) do spevu medzi svadobnými hosťami. Začepčenie & zorganizovanie Redovho tanca - tanec s nevestou Všetko sa dá modulovať, doplniť o Vašu predstavu tak ako Vám vyhovuje Neuviedli ste termín svadby... a kde... Ďakujeme S láskou VESELA MUZIKA...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@janelicious03 trosku musim oponovat na Vase nazory. Ked som si dohadovala s dj-om program tak som si sama so snubencom povedala co chcem aby sa hralo pocas svadby a aky chcem svadobny program a svadobne hry (bolo to nase rozhodnutie a bavili sme sa vsetci, no mozno vy by ste sa citila ako na detskej party ) . Predpokladam, ze keby ste boli na mojej svadbe ako host nepacilo by sa Vam to, ale my sme to tak chceli. Mozno ani na Vasej svadbe sa vsetkym hostom dj nepacil a nehral podla ich gusta, ale bola to Vasa svadba a kazdy by to mal tak brat. Z vlastnej skusenosti mozem povedat ze sme boli velakrat ako hostia na svadbach a ked sme sa chceli zabavit tak sme sa zabavili pri akomkolvek svadobnom dj-ovi. Zazila som na svadbe aj pana dj-a co sa Vam nuka - Dj Dusan Dojcar a podla mna jeho moderovanie a celkova zabava mi pripadala ako na vianocnej besiedke pre seniorov a jeho neustale hulakanie do mikrofonu - RUKY, RUKY, RUKY mi hucalo v hlave este 3 dni po svadbe. Nevesta bola vsak s nim bola spokojna. Na rozdiel od fotografa a kameramana, ktorym neustale prekazal, kedze aj hral aj fotil aj tocil co dost narusalo priebeh svadby. Ak si uz vyberiete akehokolvek PRO vychyreneho dj-a nikdy nemate zaruku ze Vsetci hostia budu spokojny. Dufam ze vyberiete dobre. Ved je z coho vyberat. :-N
Odpovedať
@mirkahc trosku nechapem tvojmu prispevku kedze som napisala svoj nazor ako host (a zhodoval sa s viacerymi hostami) a ze nevesta bola spokojna ;) je na dalsej neveste ako sa rozhodne :-)
Odpovedať
@janelicious03 moj prispevok som napisala preto - ze asi nechapes ked tu niekoho ociernujes ze nevesta si asi toho dj-a vybrala preto ze to chcela mat moderovane a asi chcela tie hry v takom podani ako ich urobil. Podla mna by tu mali hodnotit nevesty a nie hostia. Host nebol na stretnuti s dj-om, starejsim, fotografom, kameramanom, manazerkou restauracie, agenturou na vyzdobu tak by nemal hodnotit. Ked ja objednam na svadobne menu svieckovu, pretoze je vsetci v rodine milujeme a Ty ju nemas rada tak napises restauracii negativne hodnotenie??? Ak bude mat nevesta na svadbe vychyrenu rockovu kapelu pretoze je rockerka a par hosti sa na svadbe nebude bavit lebo maju radi repetakov tak napises kapele negativne hodnotenie???
Odpovedať
@mirkahc ja ho neociernujem, napisala som ako na nas viacerych ten styl moderovania a podania hier posobil..jedna vec je to chciet a druha sposob prezentacie...ak by som ako host buduca nevesta, tak si ho tiez nevyberiem lebo nechcela by som aby takto posobil na mojich hosti..svojho DJa som si vyberala tiez na zaklade vlastnej skusenosti ako host + skusenosti znamych
Odpovedať
@janelicious03 asi rovnakym sposobom si vyberala aj ta nevesta kde si bola ako host nemyslis? 100 ludi 100 chuti.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mirkahc nemyslim, kedze viem, ze si tak nevyberala...no to som aj napisala na zaciatku ze neveste sa pacil ale mne nie takze je to kazdeho vec co chce, ja som len tymto pomohla nevestam ktore sposob tejto prezentacie prave neoblubuju tak ako ja ;-) nevidim na tom nic
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer. Robím Svadobného DJa a moderátora, sprievodný program, organizácia počas celej svadby, svadobné hry, zvyky. Skúste si pozrieť môj profil, FB Fun Page a kontaktovať ma.
Odpovedať
@janelicious03 tak možno musel, ked zenich a nevesta to nezvládli...bola som nie na jednej kde zenich a nevesta trávili čas viac vobnku a aj hostia..DJ Dušan Sneznicky je jeden úžasný DJ ale aj človek, mala som ho na vlastnej svadbe bol na sesternic.svadbe a budem ho určite ešte volať na ďalšie akcie v rodine! Určite odporúčam! :)
Odpovedať
@naddaniele Dj Dušan Snežienky je super DJ za 4roky od nasaj svad.kde hral som bola na 5svadbach ani na jednej sme nezvládli byť do 22:00- max 23:00 prečo?! Neschopný, nudný Dj a ak zacal nahodou hrat a ludia začali tancovať tak prestal...Dj Dušan Snežienky bude hrať koľko chcete a čo chcete! Určite nebudete ľutovať!!! A pozor nehrá len na SK :)
Odpovedať
@denisa462462 nemam pocit zeby to mladomanzelia nezvladli, na tej svadbe to bolo prave opacne :-D hostia utekali von akonahle videli ze zas ide nejaka nutena hra...sto ludi sto chuti ;-) myslim ze na toto konkretne zlozenie hosti sa proste nehodil
Odpovedať
@janelicious03 tak Dušan Sneznicky, si pred každou svadbou sadne s každým a porozprava sa čo chcu a nechcu, čo bude a nebude hrať, aká zabava bude my sme mali super všetko najlepšie bolo ked každý musel balón bez dotknutia preniesť na iné časti tela, to bola neskutocna sranda a každému sa páčilo, metlovi som nechcela a tak sme ho nemali!!! Vsetko je o komunikácií! Ale hlavne Dušan Sneznicky vie čo robí :)
Odpovedať
My sme mali Dusana Sneznickeho na svadbe a spokojni :) zabavili sa starsi aj mladi. Pred svadbou sme sa s nim stretli a vysvetlili sme mu aku svadbu si predstavujeme, ake hry a dokonca aj aky playlist. Vsetko je o komunikacii ako sa s nim dohodnete, ak chcete tam mat same hry tak vam to spravi, ak len samu muziku tak vam tak spravi tiez :) Bol flexibilny nasmu zelaniu tak super!
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, ak ešte stále hľadáte :-) ;-) SVADBU odohráme úplne celú NAŽIVO bez používania podkladových nahrávok a pod. Všetky hudobné nástroje a spev sú Live :-) Výhodou vystupovania úplne naživo je úžasná schopnosť komunikovať s publikom čo má ohromnú energiu, dokáže to strhnúť davy a na svadbe vyvolať úžasnú zábavu :-) Hráme spolu v rovnakej zostave už 18 rokov :-) a odohráme slovenské, české, anglické popové a rockové evergreeny, slovenskú klasiku 70-tych – 80-tych rokov, známe country a folkové skladby a samozrejme aj ľudové. Pozrite si náš profil, web a dozviete sa viac :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?