Hladame vybornu kapelu na april 2015, svadba Trencin.

Caute, hladame kapelu na nasu svadbu ktora bude v aprili 2015 v Trencine ;) , prosim o rady, referencie, alebo upozornenie na koho si dat pozor. Dik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, ak máte záujem o ľudovú hudbu v spojení s DJ-om, Cimbalová hudba Popradčan je Vám k dispozícii :-) V našom profile nájdete nielen základné informácie o našej kapele, ale napríklad aj odkazy na diskusie Vás - neviest - o nás...
Odpovedať
@kvietok980 Zalezi, aky mas financny strop :-) Ak je vyssi, rozhodne skus Happyband!!! Su z TN :-) Kapela na vysokej urovni :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Chlapci z Fantomu - urcite stoja za to! Vychodniar a stredoslovak je zarukou spokojnosti ;) a vsetkeho toho co ma na svadbe byt
Odpovedať
Profilova fotka
@kvietok980 kasubovci z novej bane aj nam hrali, boli sme spokojni, doteraz chodime na zabavy, ked hraju niekde pobliz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fanatik - odporúčam, keby mám znova vyberať svoje rozhodnutie by som nemenila ... z našej strany max. spokojnosť aj so strany hostí ... vrelo odporúčam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ja odporúčam vivaband zo žiliny :))
Odpovedať
Profilova fotka
Ja osobne odporúčam chlapcov zo skupiny Fantom,sú zo Žiliny,čiže nie tak daleko....Roky skúseností a profi robota,myslím že neobanujete ak ich kontaktujete.Sú šikovný a robia dobrú zábavu resp.program, na oživenie zábavy.Cenovo dostupný a hlavne ochotný a prístupný akejkolvek komunikácii.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Kapela DUREXXTRIO hrá moderné aj ľudovky.Radi vás prídeme zabaviť.
Odpovedať
ľudia keby ste vedeli koľko kapiel ste napísali ktoré celú noc naživo nezahrajú ani tón....a iba naživo spievaju.... je to smutné ale taká je realita.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lukas55555 ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lukas55555 ty si z akej kapely, alebo DJ?aku mas cenu?
Odpovedať
Profilova fotka
Kapela Akcent live ktorá hrá celú noc na živo
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?