Menu Forum

Hľadáme hudbu na svadbu - apríl 2016

15. jan 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
pet224
3
Registrovala sa 10. novembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 44 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
pet224
3
Registrovala sa 10. novembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 44 príspevkov. Má 1 priateľa.
 Ahojte,

neviem, či to už nie je trochu na poslednú chvíľu, ale hľadáme hudbu na 23. apríl, 2016. Hlavný záujem máme o živé kapely, ale nevylučujeme ani DJ-a, podmienka je rozumná cena a samozrejme, ochota sa dohodnúť na skladbách. Samozrejme, nechceme si s priateľom nadiktovať celý playlist, ale kapela, nad ktorou sme rozmýšľali (našťastie, nepýtali zálohu), nechce spolupracovať ani trochu, dokonca ani čo sa týka piesne na náš prvý mladomanželský tanec, takže tadeto pre nás cesta nevedie. Sme rockovo založení (už som sem dávala včera príspevok o tom), čiže zopár skladieb by sme chceli mať aj v tomto duchu, väčšinu zábavy si predstavujeme štandardne, svadobne emoticon
Prosím o odporúčania, prípadne ponuky priamo od hudobných skupín a DJ-ov.
Najlepšie zo západného Slovenska, sme zo Šale.

Veľmi pekne ďakujem!
14. jan o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
spayble (29 r.)
DJ Spayble - firemky, svadby, stužkové - Celá SR
Marcel Hrebenár PRO

Hudba a zábava - Okres Spišská Nová Ves
2

“Dobrý deň milé dámy a samozrejme aj páni :) Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
spayble (29 r.)
DJ Spayble - firemky, svadby, stužkové - Celá SR
Marcel Hrebenár PRO

Hudba a zábava - Okres Spišská Nová Ves
2

“Dobrý deň milé dámy a samozrejme aj páni :) Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný”
(Pred 6 mesiacmi)

Poslal som Vam spravu s bližšími informáciami. Ak budete mat zaujem tak sa ozvite emoticon pekny den
14. jan o 11:04  •  www.facebook.com/djspayble?ref=hl  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
5
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
5
 Dobry den, skuste pozriet nas profil, velmi radi poradime a pomozeme... emoticon
15. jan o 20:35  •  www.musicevent.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to