Menu Forum

Hladame DJ (Trnava, 17.9.2016)

30. jan 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
ajusatt
Registrovala sa 16. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Trnava.
  • Svadba bola 17. septembra 2016
fotoportrét
fotoportrét
ajusatt
Registrovala sa 16. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Trnava.
  • Svadba bola 17. septembra 2016
 Hladame DJ (prípadne kapelu) na svadbu v Trnave, dňa 17.9.2016. Napíšte prosím do diskusie alebo do správy. Ďakujeme
16. jan o 18:08  •  Svadba bola v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
5
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
5
 Pekny vecer prajem. Tento termin mame zatial volny, skuste prosim pozriet profil, velmi radi poradime a pomozeme... emoticon
16. jan o 22:09  •  www.musicevent.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

Termín mám zatiaľ voľný, pozrite prosím na môj profil alebo stránku, rád Vás prídem zabaviť emoticon
17. jan o 09:55  •  www.djcuky.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spayble (29 r.)
DJ Spayble - firemky, svadby, stužkové - Celá SR
Marcel Hrebenár PRO

Hudba a zábava - Okres Spišská Nová Ves
2

“Dobrý deň milé dámy a samozrejme aj páni :) Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
spayble (29 r.)
DJ Spayble - firemky, svadby, stužkové - Celá SR
Marcel Hrebenár PRO

Hudba a zábava - Okres Spišská Nová Ves
2

“Dobrý deň milé dámy a samozrejme aj páni :) Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný”
(Pred 6 mesiacmi)

Termin je zatial este volny pozrite profil aj spravu emoticon
18. jan o 16:10  •  www.facebook.com/djspayble?ref=hl  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
20. jan o 22:16 • danavalna
fotoportrét
fotoportrét
agatka888
Registrovala sa 31. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
agatka888
Registrovala sa 31. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dj Maroš
Napiste mu pre viac info. Ja som s nim bola spokojna.
30. jan o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra kontaktné údaje”