Hladame DJ a zaroven moderatora na svadbu 22.8.2015 v Holici.

Profilova fotka
Hladame niekoho, kdo nielen hra ale aj odmoderuje hry. Ak sa najde niekdo volny, piste prosim ponuky aj s cenou. Dakujeme. Ocenime aj vsetky odporucania !
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja odporúčam R. Krchníka, len neviem či bude voľný - ja som ho mala zajednaného rok dopredu.... a bol perfektný... presne podľa mojich predstáv v romantickom duchu - vypustili sme si holubice, pripravil nám krásny ohňostroj a ako sa vraví čerešničkou na torte bolo krájanie torty s vnútorným ohňostrojom - medzi tým hry a veľa veľa rôznych maličkostí, ktoré tomu dodávali perfektnú atmosféru....
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry deň,v klude mňa kontaktujte.
Odpovedať
Profilova fotka
Cena 250,-
Odpovedať
Profilova fotka
@rastozamecnik Dobry den. Dakujeme za odpoved. Chceli by sme sa opytat: - fungujete len ako DJ alebo aj uvadzate vecer, organizujete zabavu a moderujete hry ? - aky mate hudobny repertoar? - zostanete aj do 6 do rana ak bude treba alebo mate casovy limit? - bolo by mozne osobne stetnutie koncom marca ? Prip. hned podpis zmluvy a vyplatenie zalohy, co je potreba
Odpovedať
Profilova fotka
@majka2015 Dakujem za odporucanie. Mohla by si mi poslat nejaky kontakt? Nasla som iba fb. Z toho co popisujes, mi nieje jasne ci robi iba starejsieho alebo aj DJa. A ako je to cenovo?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, je starejší, DJ i koordinátor svadby....kontakt pohľadám a pošlem, cenu mal základnú okolo 450€ a priplácalo sa za ohňostroj a nádhernú stenu ako z prskaviek - čo si nemusíš dať.... hral do vtedy pokiaľ sa ľudia bavili....bol úžasný....
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@oxana_s Termín voľný, pozrite prosím na môj profil alebo stránku, rád Vás prídem zabaviť.
Odpovedať
Profilova fotka
@oxana_s zavolajte mi a dohodneme sa.
Odpovedať
Profilova fotka
@oxana_s cena je dovtedy dokedy budete. Zorganizujeme aj hry a bez mikrofonu to samozrejme nejde.
Odpovedať
Profilova fotka
@oxana_s pozrite si moj profil alebo www stranku :-) :-)
Odpovedať
Ahoj, odporucam Dj Ryana a starejsieho Michaela, naozaj spravili super zabavu, vrelo odporucam, hostia sa zabavali a boli spokojni. Velmi odporucam hru "KOC" to bolo naozaj super. Juraj a Katka
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dakujem vsetkym za ponuky a rady. Toho svojho sme si vybrali a ci je to ten pravy sa uvidi. Tesime sa a urcite dame vediet ako to dopadlo, hadam to pomoze zase dalsim. O. a J.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?