Menu Forum

Hladame DJ a zaroven moderatora na svadbu 22.8.2015 v Holici.

4. feb 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
oxana_s
6
Registrovala sa 1. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov. Okres Skalica.
  • Svadba bola 22. augusta 2015
    Holíč, okres Skalica
fotoportrét
fotoportrét
oxana_s
6
Registrovala sa 1. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov. Okres Skalica.
    Holíč, okres Skalica
 Hladame niekoho, kdo nielen hra ale aj odmoderuje hry. Ak sa najde niekdo volny, piste prosim ponuky aj s cenou. Dakujeme. Ocenime aj vsetky odporucania !
1. feb 2015 o 10:56  •  Svadba bola v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
majka2015 (29 r.)
6
Registrovala sa 30. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 70 príspevkov a 50 inzerátov. Má 2 priateľov. Okres Topoľčany.
  • Svadba bola 27. septembra 2014
    Nemčice, okres Topoľčany
fotoportrét
fotoportrét
majka2015 (29 r.)
6
Registrovala sa 30. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 70 príspevkov a 50 inzerátov. Má 2 priateľov. Okres Topoľčany.
    Nemčice, okres Topoľčany
 Ahoj, ja odporúčam R. Krchníka, len neviem či bude voľný - ja som ho mala zajednaného rok dopredu.... a bol perfektný... presne podľa mojich predstáv v romantickom duchu - vypustili sme si holubice, pripravil nám krásny ohňostroj a ako sa vraví čerešničkou na torte bolo krájanie torty s vnútorným ohňostrojom - medzi tým hry a veľa veľa rôznych maličkostí, ktoré tomu dodávali perfektnú atmosféru....
1. feb 2015 o 11:13  •  Svadba bola v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rastozamecnik
Dj Rasty-Západ SR-Moderátor
Rastislav PRO

Hudba a zábava - Okres Malacky
5
fotoportrét
fotoportrét
rastozamecnik
Rastislav PRO

5
 Dobry deň,v klude mňa kontaktujte.
1. feb 2015 o 11:15  •  www.djnasvadby-stuzkove.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rastozamecnik
Rastislav PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
rastozamecnik
Rastislav PRO

5
 Cena 250,-
1. feb 2015 o 11:16  •  www.djnasvadby-stuzkove.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
oxana_s
6
    Holíč, okres Skalica
fotoportrét
fotoportrét
oxana_s
6
    Holíč, okres Skalica
 @rastozamecnik Dobry den. Dakujeme za odpoved. Chceli by sme sa opytat:
- fungujete len ako DJ alebo aj uvadzate vecer, organizujete zabavu a moderujete hry ?
- aky mate hudobny repertoar?
- zostanete aj do 6 do rana ak bude treba alebo mate casovy limit?
- bolo by mozne osobne stetnutie koncom marca ? Prip. hned podpis zmluvy a vyplatenie zalohy, co je potreba
1. feb 2015 o 11:40  •  Svadba bola v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
oxana_s
6
    Holíč, okres Skalica
fotoportrét
fotoportrét
oxana_s
6
    Holíč, okres Skalica
 @majka2015 Dakujem za odporucanie. Mohla by si mi poslat nejaky kontakt? Nasla som iba fb. Z toho co popisujes, mi nieje jasne ci robi iba starejsieho alebo aj DJa. A ako je to cenovo?
1. feb 2015 o 11:46  •  Svadba bola v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majka2015 (29 r.)
6
    Nemčice, okres Topoľčany
fotoportrét
fotoportrét
majka2015 (29 r.)
6
    Nemčice, okres Topoľčany
 Ahoj, je starejší, DJ i koordinátor svadby....kontakt pohľadám a pošlem, cenu mal základnú okolo 450€ a priplácalo sa za ohňostroj a nádhernú stenu ako z prskaviek - čo si nemusíš dať.... hral do vtedy pokiaľ sa ľudia bavili....bol úžasný....
1. feb 2015 o 12:02  •  Svadba bola v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
1. feb 2015 o 12:39 • sona755
fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

@oxana_s Termín voľný, pozrite prosím na môj profil alebo stránku, rád Vás prídem zabaviť.
1. feb 2015 o 16:38  •  www.djcuky.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rastozamecnik
Rastislav PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
rastozamecnik
Rastislav PRO

5
 @oxana_s zavolajte mi a dohodneme sa.
1. feb 2015 o 16:53  •  www.djnasvadby-stuzkove.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rastozamecnik
Rastislav PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
rastozamecnik
Rastislav PRO

5
 @oxana_s cena je dovtedy dokedy budete. Zorganizujeme aj hry a bez mikrofonu to samozrejme nejde.
1. feb 2015 o 16:54  •  www.djnasvadby-stuzkove.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rastozamecnik
Rastislav PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
rastozamecnik
Rastislav PRO

5
 @oxana_s pozrite si moj profil alebo www stranku emoticon emoticon
1. feb 2015 o 16:55  •  www.djnasvadby-stuzkove.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hatix
Registroval sa 2. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Nitra.
  • Svadba bola 31. januára 2015
fotoportrét
fotoportrét
hatix
Registroval sa 2. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Nitra.
  • Svadba bola 31. januára 2015
 Ahoj, odporucam Dj Ryana a starejsieho Michaela, naozaj spravili super zabavu, vrelo odporucam, hostia sa zabavali a boli spokojni. Velmi odporucam hru "KOC" to bolo naozaj super. Juraj a Katka
2. feb 2015 o 12:23  •  Svadba bola v januári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
oxana_s
6
    Holíč, okres Skalica
fotoportrét
fotoportrét
oxana_s
6
    Holíč, okres Skalica
 Dakujem vsetkym za ponuky a rady. Toho svojho sme si vybrali a ci je to ten pravy sa uvidi. Tesime sa a urcite dame vediet ako to dopadlo, hadam to pomoze zase dalsim. O. a J.
4. feb 2015 o 19:34  •  Svadba bola v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to