Menu Forum

Hladame DJ-a BB okolie (30.5.2015)

1. okt 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
janka56
Registrovala sa 28. januára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
fotoportrét
fotoportrét
janka56
Registrovala sa 28. januára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
 nevesticky poradte dobreho dj z bb
18. jún 2014 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
fmdtrio
Durexxtrio-hudobná skupina Banská Bystrica
PRO

Hudba a zábava - Okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
fmdtrio
PRO

Durexxtrio-sme z BB hráme československé,zahraničné,ľudovky a robíme aj disco-kolá.Radi Vám prídeme zahrať.
30. sep 2014 o 19:31  •  www.fmdtrio.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
scarllette (35 r.)
7
Registrovala sa 1. mája 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 13 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 4. júla 2015
    Hronsek , okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
scarllette (35 r.)
7
Registrovala sa 1. mája 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 13 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 4. júla 2015
    Hronsek , okres Banská Bystrica
 @fmdtrio kde zvyknete hravat, na akych akciach, mate aj najnovsiu zahranicnu music 2014 a kolko beriete za noc ak sa mozem opytat?
30. sep 2014 o 23:45  •  Svadba bola v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fmdtrio
PRO

fotoportrét
fotoportrét
fmdtrio
PRO

Hrávame svadby,plesy,rodinné a firemné párty,produkcie v podnikoch a i.Najnovšiu zahraničnú music riešime tak že na želanie robíme 2-3disco kolá.Cena je napr.za svadbu 400-500€ záleží od individualnej dohody.
1. okt 2014 o 17:11  •  www.fmdtrio.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
morandia
42
Registrovala sa 10. januára 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 714 príspevkov. Má 49 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
morandia
42
Registrovala sa 10. januára 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 714 príspevkov. Má 49 priateľov. Okres Košice.
 Dj Michal Morhac,skvelá zábava,cena,osvetlenie,bublinky a zároveň moderátor,pozri môj fotoalbum emoticon a je z bb
1. okt 2014 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (40 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
59

“Patrí zábava na Vašej svadbe medzi najdôležitejšie veci? Neváhajte ma prosím kontaktovať tu na MS, mailom či telefonicky a preberieme všetky detaily. Ponúkam kompletné ozvučenie s osvetlením vo vysokej kvalite, prispôsobené Vašim predstavám! Ďakujem za Váš čas a želám pekný deń.”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (40 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
59

“Patrí zábava na Vašej svadbe medzi najdôležitejšie veci? Neváhajte ma prosím kontaktovať tu na MS, mailom či telefonicky a preberieme všetky detaily. Ponúkam kompletné ozvučenie s osvetlením vo vysokej kvalite, prispôsobené Vašim predstavám! Ďakujem za Váš čas a želám pekný deń.”
(Pred 4 dňami)

MIlé nevesty. Hľadáte hudbu, moderátora, zabávača a profesionálne osvetlenie na Vašu svadbu Pozrite si môj profil, fotogalériu, videá a určite sa dohodneme aj na dobrej cene. Pokojne volajte alebo píšte a zarezervujte si Váš termín.
1. okt 2014 o 20:14  •  www.djmajk.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to