Menu Forum

Hladame DJ-a BB okolie (30.5.2015)

1. okt 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
janka56
Registrovala sa 28. januára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
fotoportrét
fotoportrét
janka56
Registrovala sa 28. januára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
 nevesticky poradte dobreho dj z bb
18. jún 2014 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
fmdtrio
Durexxtrio-hudobná skupina Banská Bystrica
PRO

Hudba a zábava - Okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
fmdtrio
PRO

Durexxtrio-sme z BB hráme československé,zahraničné,ľudovky a robíme aj disco-kolá.Radi Vám prídeme zahrať.
30. sep 2014 o 19:31  •  www.fmdtrio.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
scarllette (34 r.)
7
Registrovala sa 1. mája 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 13 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 4. júla 2015
    Hronsek , okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
scarllette (34 r.)
7
Registrovala sa 1. mája 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 13 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 4. júla 2015
    Hronsek , okres Banská Bystrica
 @fmdtrio kde zvyknete hravat, na akych akciach, mate aj najnovsiu zahranicnu music 2014 a kolko beriete za noc ak sa mozem opytat?
30. sep 2014 o 23:45  •  Svadba bola v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fmdtrio
PRO

fotoportrét
fotoportrét
fmdtrio
PRO

Hrávame svadby,plesy,rodinné a firemné párty,produkcie v podnikoch a i.Najnovšiu zahraničnú music riešime tak že na želanie robíme 2-3disco kolá.Cena je napr.za svadbu 400-500€ záleží od individualnej dohody.
1. okt 2014 o 17:11  •  www.fmdtrio.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
morandia
41
Registrovala sa 10. januára 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 697 príspevkov a 18 inzerátov. Má 47 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
morandia
41
Registrovala sa 10. januára 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 697 príspevkov a 18 inzerátov. Má 47 priateľov. Okres Košice.
 Dj Michal Morhac,skvelá zábava,cena,osvetlenie,bublinky a zároveň moderátor,pozri môj fotoalbum emoticon a je z bb
1. okt 2014 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“AHOJTE😉 Kto hľadá Dj a moderatora som voľný : svadby, oslavy, rodinné akcie, verejné aj súkromné akcie,videoprojekcie a karaoke k dispozícii samozrejme. Kto by mal záujem, nech mi napíše svoje požiadavky na mail majkteam@gmail.com,alebo kľudne volajte dohodneme sa PÔSOBNOSŤ CELÉ SLOVENSKO.....Ďakujem.😉”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“AHOJTE😉 Kto hľadá Dj a moderatora som voľný : svadby, oslavy, rodinné akcie, verejné aj súkromné akcie,videoprojekcie a karaoke k dispozícii samozrejme. Kto by mal záujem, nech mi napíše svoje požiadavky na mail majkteam@gmail.com,alebo kľudne volajte dohodneme sa PÔSOBNOSŤ CELÉ SLOVENSKO.....Ďakujem.😉”
(Dnes)

MIlé nevesty. Hľadáte hudbu, moderátora, zabávača a profesionálne osvetlenie na Vašu svadbu Pozrite si môj profil, fotogalériu, videá a určite sa dohodneme aj na dobrej cene. Pokojne volajte alebo píšte a zarezervujte si Váš termín.
1. okt 2014 o 20:14  •  www.djmajk.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to