Hľadám živú hudbu na svadbu 19.8.2017 v Košiciach

Ahojte som zúfalá pracujem v zahraničí a je ťažké nájsť hudbu cez inetrnet odporúčte mi kapelu s ktorou ste boli ozaj nadmieru spokojný budem Vám veľmi vdačna .nechcem aby mali dlhé prestávky a aby boli ozaj živý :D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som z kapely Wooders, sme unplugged akustická kapela, pre viac info pozrite náš profil alebo web :)
Odpovedať
Zdravím , v prípade, že hľadáte živú kapelu v plnom obsadení , skúste pozrieť náš profil medzi profesionálmi Kapela Medley z Trebišova.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Radi Vám prídeme na svadbu urobiť dobrú zábavu: hud.skupina EPILÓG zo Svidníka. Skúsená a ostrieľaná kapela, ktorá hrá od ľudoviek až po ROCK. Stačia prvé dve kolá a vieme prispôsobiť repertoár zloženiu svadobčanov, aby nálada "gradovala". Počas prestávok možnosť zábavy pri stoloch s harmonikou a husľami...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Melody zo Sokolian (4 páni a 1 žena)... cez prestávky hrajú pri stoloch (gitara, saxofóny, bubon...)
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste sa informovať u kapely LoBand, super partia , perfektná speváčka www.hudbakosice.sk ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Pekný deň ! My sme živá kapela SWAY BAND a sme zoskúpenie ôsmych, výlučne profesionálnych hudobníkov. Viac informácii o nás sa dozviete v našom profile, na FB alebo na našom webe :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
BANKROT Snina. Ak chcete , pozrite si náś "fejsbuk" : "hudobnaskupinaBANKROT" ; VĎAKA ;
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?