Hľadám živú hudbu alebo DJ na 6.9.2014 z okolia Piešťan

Ahojte. Hľadám živú hudbu alebo DJ na svadbu v okolí Piešťan a Trnavy na termín 6.9.2014. Nevieme sa s priateľom ešte rozhodnúť či DJ alebo živú hudbu, preto ak môžete, poraďte s kým možno máte skúsenosť a koho odporúčate. Ale budem rada, ak prispejete možno iba s typom na konkretnych ľudí. Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka3210 termin zatial volny ;-) .... k Vasim sluzbam!
Odpovedať
tak to budeš mať ťažké :-( Dobrá a vychytená kapela alebo DJ musí mať september plný a zajednaný ešte niekedy na jesen alebo koniec minulého roka. Zostáva už len zobrať čo zostalo ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
pozrite prosím na môj profil, tento jediný septembrový termín mám voľný, z dôvodu presunu dátumu svadby iného klienta - rád Vás prídem zabaviť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, odporúčam DJ Kisso - Marián Streit môj skvelý kolega s ktorým som už absolvovala niekoľko svadieb ako fotografka. Veľmi dobre hrá, skvelý zabávač a moderátor. V prípade záujmu pošlem kontakt. :) S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Pokiaľ by ste mali záujem o tradičnú svadbu, tak Hudobná skupina KOZOVANKA je Vám plne k dispozícii. Termín máme zatiaľ voľný.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@zuzka3210 dobry den 6.9.2017 nemam zatial ziadnu akciu skuste si pozriet profil pripadne ma kontaktujte pre viac info DJ STRELA
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?