Menu Forum

Hľadám živú hudbu alebo DJ na 6.9.2014 z okolia Piešťan

22. feb 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzka3210
1
Registrovala sa 26. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Piešťany.
fotoportrét
fotoportrét
zuzka3210
1
Registrovala sa 26. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Piešťany.
 Ahojte. Hľadám živú hudbu alebo DJ na svadbu v okolí Piešťan a Trnavy na termín 6.9.2014. Nevieme sa s priateľom ešte rozhodnúť či DJ alebo živú hudbu, preto ak môžete, poraďte s kým možno máte skúsenosť a koho odporúčate. Ale budem rada, ak prispejete možno iba s typom na konkretnych ľudí. Ďakujem emoticon
5. feb 2014 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

@zuzka3210 termin zatial volny emoticon .... k Vasim sluzbam!
5. feb 2014 o 04:03  •  www.fantom.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moma91
Registrovala sa 19. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Hlohovec.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
moma91
Registrovala sa 19. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Hlohovec.
  • Nevie kedy bude svadba
 tak to budeš mať ťažké emoticon Dobrá a vychytená kapela alebo DJ musí mať september plný a zajednaný ešte niekedy na jesen alebo koniec minulého roka. Zostáva už len zobrať čo zostalo emoticon
5. feb 2014 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

pozrite prosím na môj profil, tento jediný septembrový termín mám voľný, z dôvodu presunu dátumu svadby iného klienta - rád Vás prídem zabaviť emoticon
5. feb 2014 o 12:49  •  www.djcuky.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 3 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 3 dňami)

Dobrý deň,
odporúčam DJ Kisso - Marián Streit môj skvelý kolega s ktorým som už absolvovala niekoľko svadieb ako fotografka. Veľmi dobre hrá, skvelý zabávač a moderátor. V prípade záujmu pošlem kontakt. emoticon
S pozdravom
21. feb 2014 o 13:21  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
harmonikarzba (43 r.)
Hudobná skupina KOZOVANKA z Bratislavy na Vašu svadbu
Ing. Dušan Kozovský, PhD. PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
1

“Toho casu sme natocili aj novy CD album (pod nazvom: "S KOZOVANKOU zvesela - z kazdeho rozka troska"), ktory bude k dispozicii po 20. februari 2014 (cena 9,90.- EUR / ks). V pripade zaujmu, (resp. aj viacerych zaujemcov) nie je problem s jeho dodanim (ukazky nahravok vybranych piesni budu uz onedlho aj na nasej webovej stranke www.kozovanka.sk - teraz je”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
harmonikarzba (43 r.)
Hudobná skupina KOZOVANKA z Bratislavy na Vašu svadbu
Ing. Dušan Kozovský, PhD. PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
1

“Toho casu sme natocili aj novy CD album (pod nazvom: "S KOZOVANKOU zvesela - z kazdeho rozka troska"), ktory bude k dispozicii po 20. februari 2014 (cena 9,90.- EUR / ks). V pripade zaujmu, (resp. aj viacerych zaujemcov) nie je problem s jeho dodanim (ukazky nahravok vybranych piesni budu uz onedlho aj na nasej webovej stranke www.kozovanka.sk - teraz je”
(Pred 2 rokmi)

Pokiaľ by ste mali záujem o tradičnú svadbu, tak Hudobná skupina KOZOVANKA je Vám plne k dispozícii. Termín máme zatiaľ voľný.
22. feb 2014 o 00:00  •  www.kozovanka.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
7. máj 2014 o 12:56 • djvaclav