Menu Forum

Hľadám kapelu na svadbu v Košiciach 1.7.2017

20. jún 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
ivka688
7
Registrovala sa 2. marca 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 3 priateľov. Mníchov, Nemecko.
fotoportrét
fotoportrét
ivka688
7
Registrovala sa 2. marca 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 3 priateľov. Mníchov, Nemecko.
 zháňame nejakú pravú "vychodňarsku" skupinu ktorá zahrá aj stare aj nove piesne a dokaze vytvorit tu najlepsiu zabavu emoticon
2. mar o 18:29  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
marianroky
Kapela Medley
PRO

Hudba a zábava - Okres Trebišov
3

“Https://www.youtube.com/watch?v=uEcCb4qoGrE”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
marianroky
Kapela Medley
PRO

Hudba a zábava - Okres Trebišov
3

“Https://www.youtube.com/watch?v=uEcCb4qoGrE”
(Pred 2 mesiacmi)

Zdravím , skúste pozrieť na náš profil Kapela Medley medzi profesionálmi.
11. mar o 12:37  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tankaj
Registrovala sa 25. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Okres Svidník.
  • Svadba bola 3. augusta 2013
    okres Svidník
fotoportrét
fotoportrét
tankaj
Registrovala sa 25. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Okres Svidník.
  • Svadba bola 3. augusta 2013
    okres Svidník
 Ahoj ivka emoticon Ja ti môžem odporučiť kapelu Extent. Hrajú výborne, majú speváčku a hrajú všetko možné, aj pre starších aj pre mladších emoticon Ak by si chcela kontakt, tak mi napíš správu a pošlem ti emoticon
14. mar o 12:11  •  Svadba bola v auguste 2013  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
duoaxis (14 r.)
duo Axis - party band
Adriana & Robi PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
15
fotoportrét
fotoportrét
duoaxis (14 r.)
duo Axis - party band
Adriana & Robi PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
15
 skúste sa pozrieť na náš profil, prípadne na našu web stránku... Váš termín máme zatiaľ voľný.
15. mar o 13:31  •  www.duoaxis.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
12. jún o 11:29 • lucka877
fotoportrét
fotoportrét
mimca77
50
Registrovala sa 11. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 440 príspevkov. Má 43 priateľov. Veľká Británia.
fotoportrét
fotoportrét
mimca77
50
Registrovala sa 11. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 440 príspevkov. Má 43 priateľov. Veľká Británia.
 Za mna jednoznacne Esprit, zazili sme ich na dvoch svadbach a su uplne top, velmi sa tesime ako to roztocia na tej nasej emoticon
12. jún o 14:21  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka877
Registrovala sa 12. júna 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lucka877
Registrovala sa 12. júna 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj pozry sa na facebok na kapelu exit z presova su suprovy a hlavne zodpovedny cislo si uz nepametam emoticon
20. jún o 17:16  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
21. sep o 02:28 • cornuto
21. sep o 12:07 • premier1