Hľadám kapelu na 6.7.2013 na svadbu v Košiciach

kapela na svadbu košice?
Odpovedať
Profilova fotka
Duo Axis - party band - ak ešte stále zvažujete....srdečne vás pozývame na svoj profil na tomto portáli, prípadne na našu webku. Hudobná produkcia slovenská, maďarská, česká, zahraničná - od oldies po najnovšie hity 2013 Ľudovky, Repete, divoké roma - čardáše.... live pianista. akcie po celej SR !!!
Odpovedať
Profilova fotka
Odporucam AXIS :-)
Odpovedať
@loladesign Vasa svadobna dekoracia nema absolutne nic spolocne s hladanim kapely
Odpovedať
Odporučam skupinu Trial Moldava nad Bodvou
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, dobrá kapela je Skupina Family, len neviem ako su na tom s terminom. Tak skus, posielam odkaz: http://www.family.wbl.sk/
Odpovedať
My sme mali pred 2 tyzdnami cimblovku Popradcan - uplne skveli - ludovky aj moderne, vsetkym sa velmi pacili. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jednoznacne ESPRIT!
Odpovedať
ja som bola kamoske na svadbe a hrala tak skupina Live boli supeeeeeeeeeer odporucam nazivo je nazivo,vedia urobit riadnu zabavu tu je link keby niečo:livekapela.eu
Odpovedať
odporučam hudobnu skupinu SONIC :) najdeš ich na FB maš aj tam kontakt ak chceš :)
Odpovedať
prepač hoci neskoro...ale tak ak mozem ....uz som to pislaa ale v inej sekci....odporučam juno,junior..prospekt exotik..akordic...roland...ale určite sonic by som nebrala....ani medium.....mediu mviem su slavni no precitajte si corobia ako zoberu zalohy a nedojdu....a kolko rano si zapytaju a sonic...tak ty zas ...neviem ale nemam dobri pocit z kapely...ktori ked idu niekde hrat tak stale ina speváčka alebo ten čo sola hraje no proste melodia...nemam rada kapely...ktore povedia vsetko na zivo a polku hraju cez seqencer...a mozno ani daktori tam nevedia hrat...tak ked uz celu svadbu na podklady tak zavolam juno alebo tender....a ci pana viem ze zabava v plnom prude.....a tieto kapely maju aj meno....aspon juno ma.....a radost ich pocut.....dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?