Menu Forum

Hľadám kapelu na 28.8.2015. Svadba je v okolí Košíc.

14. mar 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
martinka2015
Registrovala sa 14. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Košice.
  • Svadba bola 28. augusta 2015
fotoportrét
fotoportrét
martinka2015
Registrovala sa 14. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Košice.
  • Svadba bola 28. augusta 2015
 Svadobná kapela. Svadba sa koná v okolí Košíc.
8. mar 2015 o 20:47  •  Svadba bola v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
clh_popradcan
Cimbalová ľudová hudba Popradčan
PhDr. Lukáš Copuš PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
8

“Nie každá nevesta zaspieva svojmu manželovi na svadbe jeho obľúbenú pieseň, ale naša huslistka Monika svojmu Karolovi spolu s nami zaspievala :-) https://www.youtube.com/watch?v=FJ0gpBdGpbE”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
clh_popradcan
Cimbalová ľudová hudba Popradčan
PhDr. Lukáš Copuš PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
8

“Nie každá nevesta zaspieva svojmu manželovi na svadbe jeho obľúbenú pieseň, ale naša huslistka Monika svojmu Karolovi spolu s nami zaspievala :-) https://www.youtube.com/watch?v=FJ0gpBdGpbE”
(Pred 4 mesiacmi)

Cimbalová ľudová hudba Popradčan je Vám k dispozícii emoticon Na svadobnej hostine zabezpečíme všetko, čo súvisí s hudbou - cez hranie živej ľudovej kapely až po zabezpečenie reprodukovanej hudby, teda DJ-a. Viac info v našom profile alebo na našom webe emoticon
8. mar 2015 o 21:30  •  www.popradcan.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
9. mar 2015 o 20:50 • bumima
fotoportrét
fotoportrét
kertysova
Registrovala sa 9. februára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 17 príspevkov. Okres Bardejov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kertysova
Registrovala sa 9. februára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 17 príspevkov. Okres Bardejov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Skúste hudobná skupina LARIX.... Všetko naživo...
10. mar 2015 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tri (40 r.)
Registrovala sa 19. júna 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 11 príspevkov. Má 3 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
tri (40 r.)
Registrovala sa 19. júna 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 11 príspevkov. Má 3 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Skupina Family, KE
14. mar 2015 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
16. mar 2015 o 14:08 • sonic497
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
17. mar 2015 o 12:09 • thesone