Menu Forum

Hľadám hudbu na svadbu, 6.6.2015 - Stará Ľubovňa - goralské+rusnácke ľudovky

26. aug 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
skarabeuska
1
Registrovala sa 13. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 43 príspevkov. Okres Kežmarok.
fotoportrét
fotoportrét
skarabeuska
1
Registrovala sa 13. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 43 príspevkov. Okres Kežmarok.
 Mala som už asi mesiac rezervovanú jednu kapelu, ktorá mi včera napísala akoby nič, že pôjdu hrať v našom termíne niekomu inému. Teraz zháňam inú, no všetky sú obsadené. Prosím, nepoznáte niekto kapelu z okolia PP,SL,KK, ktorí by dokázali zabaviť a hrať tie naše ľudovky - rusnácke, goralské, od Kollárovcov/Kandráčovcov, Včielka, šednem see na lavočku atď... Prosím poraďte. .
21. aug 2014 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
petikmir
11
Registrovala sa 15. novembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 194 príspevkov a 9 inzerátov. Má 10 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
petikmir
11
Registrovala sa 15. novembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 194 príspevkov a 9 inzerátov. Má 10 priateľov.
 @skarabeuska my mame dynamix...to ktora kapela ti tak napisala? mali ste zmluvu?
21. aug 2014 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

@skarabeuska sme sice kapela zo Ziliny, ale ja som rodak zo Starej Lubovne...termin volny, chut obrovska emoticon ...
21. aug 2014 o 20:51  •  www.fantom.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na prezentáciu služieb slúži profil Profesionála.”
21. aug 2014 o 21:40 • elvo
fotoportrét
fotoportrét
duoaxis (14 r.)
duo Axis - party band
Adriana & Robi PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
15
fotoportrét
fotoportrét
duoaxis (14 r.)
duo Axis - party band
Adriana & Robi PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
15
 @skarabeuska Písala som Vám e-mail veci sa zmenili ak náhodou ešte nie je neskoro ozvite sa emoticon
26. aug 2014 o 14:49  •  www.duoaxis.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to