Menu Forum

Hľadám Dj zo Zvolena alebo Detvy na 30.8.2014

17. dec 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
aadkag
1
Registrovala sa 24. novembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov a 58 inzerátov. Okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
aadkag
1
Registrovala sa 24. novembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov a 58 inzerátov. Okres Banská Bystrica.
 Poprosim o zaslanie konkretnej cenovej ponuky. Dakujem
6. dec 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
veronciatkosk
1
Registrovala sa 27. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky a 1 inzerát. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 13. júla 2013
fotoportrét
fotoportrét
veronciatkosk
1
Registrovala sa 27. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky a 1 inzerát. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 13. júla 2013
 Kontaktuj Erika Chabadu z Ocovej, je Super!
6. dec 2013 o 17:38  •  Svadba bola v júli 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“AHOJTE.Kto hľadá Dj a moderatora som voľný : svadby, oslavy, rodinné akcie, verejné aj súkromné akcie,videoprojekcie a karaoke k dispozícii samozrejme. Kto by mal záujem, nech mi napíše svoje požiadavky na mail majkteam@gmail.com,alebo kľudne volajte dohodneme sa PÔSOBNOSŤ CELÉ SLOVENSKO.....Ďakujem.”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“AHOJTE.Kto hľadá Dj a moderatora som voľný : svadby, oslavy, rodinné akcie, verejné aj súkromné akcie,videoprojekcie a karaoke k dispozícii samozrejme. Kto by mal záujem, nech mi napíše svoje požiadavky na mail majkteam@gmail.com,alebo kľudne volajte dohodneme sa PÔSOBNOSŤ CELÉ SLOVENSKO.....Ďakujem.”
(Dnes)

Pozrite si moj profil nieje problem prist a zahrat vam svadbu.
7. dec 2013 o 05:48  •  www.djmajk.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aadkag
1
fotoportrét
fotoportrét
aadkag
1
 Dakujem za ponuky, uz som si vybrala emoticon
17. dec 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to