Hladam DJ na svadbu 25.5.2019 Sv. Jur

Hladame kvalitneho DJ s vkusom cenovo dostupneho na svadbu do Sv. Jura dna 25.5.2019, nas ma termin obsadeny, prosim poradte cenovo dostupneho kvalitneho DJ-a. Vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1.Vo sv..kaštieli sme boli pred mesiacom, s pozdravom Šenky
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, Váš termín nemám ešte zarezervovaný Nasvietenie sály realizujem z môjho stage - u /tj. z mojej dj rampy/ spolu s reflektormi, ktoré umiestňujem v miestnosti podľa dohody. Farebnosť nasvietenia miestnosti konzultujem s nevestou, alebo s dizajnérkou výzdoby sály. Ak sa jedná o dve miestnosti / napr. reštaurácia aj terasa /, mám reproduktory umiestnené aj vonku. Minulý mesiac som hral v Aušpici aj v Aucafe pri Dunaji s tým, že sólo pre mladomanželov, sólo pre svadobných rodičov s mladomanželmi, redový tanec a čepčenie sme robili vonku na terase a zábava bola v reštaurácii. Samozrejme podľa možností. Uvádzam všetky vstupy od príchodu mladomanželov do miestnosti cez uvedenie svadobného príhovoru, všetky sóla atď... Som pripravený sa s Vami akokoľvek dohodnúť, podľa Vašich predstáv. Vždy si vyžiadam play-listy, aby bola všeobecná spokojnosť, spolu s programom a sólami skladieb. Spolupracujem s osvedčenou firmou Just - Decor, ktorá realizuje prekrásne výzdoby reštaurácií s dekoráciami, / strom pre foto, zásteny, vstupné dekoračne dvere atď/. všetko so živými kvetmi. Poslednú svadbu som hral spolu so skupinou RPB - Robo Patejdl band. prajem krásny deň dj pohoda Juraj
Odpovedať
Skus DJ Juraj Turcar, velka spokojnost . :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?