Hľadám Dj na 13.6.2014 do Galanty

Hľadám DJa ktorý vie povedať do mikrofónu čo budem potrebovať, mal by mať aj dobrú svetelnú techniku. Svadba bude v Galante od 17:00 do 4:00 Ponuky aj s cenou poprosim do IP, ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka1462014 DJ Sladecek,DJ Cuky ( medzi PRO ) .....nevahaj a skus,ci bude mat niektory z nich este volny termin ;-) ...
Odpovedať
Dj marosh, ak chces poslem kontakt. nam hral bol perfis :)
Odpovedať
Aj ja hľadám dja v žilinskom kraji na september až od polnoci, pretože, do polnoci chceme živú hudbu,ak by ste o niekom vedeli budem rada ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kludne sa ozviťe nieje problem.
Odpovedať
Profilova fotka
viktor_vix_balaz ty sa ponukaj na tomto fore az si uhradis reklamu pri vsetkej ucte k tebe a tebe podobnym ...
Odpovedať
Profilova fotka
Prosim aj ja si prosim kto mate volne na 24.5.2014 do GA
Odpovedať
Profilova fotka
mam volne pozrite si náš profil rad prídem.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, odporucam DJ MATES, my sme ho mali, spokojnost maximalna, je perfektny moderator a zlaty usmiaty chalan, ma spickove svetla a celkovo technicky velmi dobre vybaveny, a zahra Vam naozaj vsetko :) Je zo Senca tak to nebude mat daleko:) Keby daco dam Vam kontakt. Katka
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim,kludne sa ozvite,termin je este v juni volny.....pozrite moj profil dakujem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, DJ Kisso - Marián Streit. Odporúčam nakoľko je skvelý DJ, zabávač a moderátor. Ako fotografka s ním dlho spolupracujem :) S pozdravom
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry den popozeraj si moj profil pripade dalsich otazok kontaktuj ma :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?