Menu Forum

Hľadám Dj na 13.6.2014 do Galanty

27. jan 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
lenka1462014
1
Registrovala sa 28. novembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Galanta.
  • Svadba bola 13. júna 2014
fotoportrét
fotoportrét
lenka1462014
1
Registrovala sa 28. novembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Galanta.
  • Svadba bola 13. júna 2014
 Hľadám DJa ktorý vie povedať do mikrofónu čo budem potrebovať, mal by mať aj dobrú svetelnú techniku. Svadba bude v Galante od 17:00 do 4:00 Ponuky aj s cenou poprosim do IP, ďakujem
28. nov 2013 o 14:54  •  Svadba bola v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

@lenka1462014 DJ Sladecek,DJ Cuky ( medzi PRO ) .....nevahaj a skus,ci bude mat niektory z nich este volny termin emoticon ...
28. nov 2013 o 15:02  •  www.fantom.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikusa6
3
Registrovala sa 7. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 57 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 5. októbra 2013
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
nikusa6
3
Registrovala sa 7. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 57 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 5. októbra 2013
    okres Bratislava
 Dj marosh, ak chces poslem kontakt. nam hral bol perfis emoticon
28. nov 2013 o 16:24  •  Svadba bola v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deschampsia
3
Registrovala sa 21. novembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 2 priateľov. Nitra, okres Nitra.
  • Svadba bola 20. septembra 2014
    okres Námestovo
fotoportrét
fotoportrét
deschampsia
3
Registrovala sa 21. novembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 2 priateľov. Nitra, okres Nitra.
  • Svadba bola 20. septembra 2014
    okres Námestovo
 Aj ja hľadám dja v žilinskom kraji na september až od polnoci, pretože, do polnoci chceme živú hudbu,ak by ste o niekom vedeli budem rada emoticon
28. nov 2013 o 17:15  •  Svadba bola v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“Svadby, stužkové,starejši a rodinné oslavy – hlavná špecializácia. **Deejay a starejši-moderátor,hudba na svadby, rodinné oslavy, jubileá, stužkové, plesy, firemné akcie a iné. **Ako deejay pôsobím od roku 1996, prax a skúsenosti nechodím na akcie zbierať, ale ponúkať! Mám široký repertuár všetkých hudobných žánrov pre všetky vekové kategórie, aj podľa Vašich požiadaviek, ktoré spoločne preberieme na stretnutí pred svadbou. Oldies (abba,”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“Svadby, stužkové,starejši a rodinné oslavy – hlavná špecializácia. **Deejay a starejši-moderátor,hudba na svadby, rodinné oslavy, jubileá, stužkové, plesy, firemné akcie a iné. **Ako deejay pôsobím od roku 1996, prax a skúsenosti nechodím na akcie zbierať, ale ponúkať! Mám široký repertuár všetkých hudobných žánrov pre všetky vekové kategórie, aj podľa Vašich požiadaviek, ktoré spoločne preberieme na stretnutí pred svadbou. Oldies (abba,”
(Dnes)

Kludne sa ozviťe nieje problem.
28. nov 2013 o 21:45  •  www.djmajk.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dj_ntonyo
DJ. N Tonyo - Svadby - Špecializácia na Východne slovensko
Tono Žuhovský PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
13
fotoportrét
fotoportrét
dj_ntonyo
DJ. N Tonyo - Svadby - Špecializácia na Východne slovensko
Tono Žuhovský PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
13
 viktor_vix_balaz ty sa ponukaj na tomto fore az si uhradis reklamu pri vsetkej ucte k tebe a tebe podobnym ...
29. nov 2013 o 18:57  •  www.djntonyo.wbl.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
soniada (30 r.)
4
Registrovala sa 15. novembra 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 32 príspevkov a 4 inzeráty. Má 14 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
soniada (30 r.)
4
Registrovala sa 15. novembra 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 32 príspevkov a 4 inzeráty. Má 14 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Prosim aj ja si prosim kto mate volne na 24.5.2014 do GA
29. nov 2013 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djsladecek
Dj Rudolf Sládeček-Celé Slovensko..
PRO

Hudba a zábava - Okres Nitra
117

“DJ Rudolf Sladecek Keď super zábavu chcete mať, skúste sa na mňa na kontaktovať. Ponúkam Vám Dj služby : svadby, služobné, firemné oslavy, stretávky, rodinné oslavy a diskotéky za nekonkurenčné ceny 0356593194 - 0905892068 volajte neobanujete. radi vás zabavíme.”
(Pred 3 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
djsladecek
Dj Rudolf Sládeček-Celé Slovensko..
PRO

Hudba a zábava - Okres Nitra
117

“DJ Rudolf Sladecek Keď super zábavu chcete mať, skúste sa na mňa na kontaktovať. Ponúkam Vám Dj služby : svadby, služobné, firemné oslavy, stretávky, rodinné oslavy a diskotéky za nekonkurenčné ceny 0356593194 - 0905892068 volajte neobanujete. radi vás zabavíme.”
(Pred 3 týždnami)

mam volne pozrite si náš profil rad prídem.. emoticon
30. nov 2013 o 00:09  •  www.djsladecek.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kath1210
1
Registrovala sa 20. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 22. októbra 2016
    Skalka nad Vahom, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
kath1210
1
Registrovala sa 20. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 22. októbra 2016
    Skalka nad Vahom, okres Trenčín
 Ahojte, odporucam DJ MATES, my sme ho mali, spokojnost maximalna, je perfektny moderator a zlaty usmiaty chalan, ma spickove svetla a celkovo technicky velmi dobre vybaveny, a zahra Vam naozaj vsetko emoticon Je zo Senca tak to nebude mat dalekoemoticon Keby daco dam Vam kontakt.
Katka
9. dec 2013 o 17:04  •  Svadba bola v októbri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dj_peter_simo
DJ Peter Šimo
Peter Šimo PRO

Hudba a zábava - Okres Trnava
21
fotoportrét
fotoportrét
dj_peter_simo
DJ Peter Šimo
Peter Šimo PRO

Hudba a zábava - Okres Trnava
21
 Zdravim,kludne sa ozvite,termin je este v juni volny.....pozrite moj profil dakujem emoticon
19. jan 2014 o 19:32  •  www.finelismelody.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 4 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 3 dňami)

Dobrý deň,
DJ Kisso - Marián Streit. Odporúčam nakoľko je skvelý DJ, zabávač a moderátor. Ako fotografka s ním dlho spolupracujem emoticon
S pozdravom
21. feb 2014 o 13:38  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
7. máj 2014 o 12:32 • djvaclav
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
27. jan 2015 o 22:23 • foryou68
fotoportrét
fotoportrét
slavodj
SLAVODJ
SLAVODJ PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
PRO Shop: 2 inzeráty
4

“Volne termíny 13.6 a 27.6 a 11.7 a 18.7 cele Slovensko Dj + led nasvietenie priestorov Vašej svadby”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
slavodj
SLAVODJ
SLAVODJ PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
PRO Shop: 2 inzeráty
4

“Volne termíny 13.6 a 27.6 a 11.7 a 18.7 cele Slovensko Dj + led nasvietenie priestorov Vašej svadby”
(Pred 1 rokom)

Dobry den popozeraj si moj profil pripade dalsich otazok kontaktuj ma emoticon
27. jan 2015 o 23:27  •  www.slavodj.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to