Menu Forum

Hľadám DJ na 11.10.2014 západné slovensko

6. júl 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
lancica
Registrovala sa 7. novembra 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 5 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
lancica
Registrovala sa 7. novembra 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 5 príspevkov. Má 2 priateľov.
 Ahojte, viete mi poradit nejakého DJ ktorý by bol ešte voľný? skúšala som 4 a všetci obsadení do konca roka emoticon najlepšie nejakého z okolia modrý a aby bol vyrecny a v prípade potreby vedel odmoderovat nejakú hru. Ďakujem
5. júl 2014 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
vikilala (29 r.)
Registrovala sa 4. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Trnava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
vikilala (29 r.)
Registrovala sa 4. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Trnava.
  • Nevie kedy bude svadba
 neviem či ti pomôžem, dj branislav slezák, ale nie som si istá či bude mat volné....kamaratka mu volala na buduci rok september 2015 a uz to mal vsetko obsadené. este ma napada Simo, kukla a blesak, to su tiez dobrí.
5. júl 2014 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djkorytar (45 r.)
DJ Jano Korytár
Ján Korytár PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
26

“Http://youtu.be/lJ1261zrssY”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
djkorytar (45 r.)
DJ Jano Korytár
Ján Korytár PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
26

“Http://youtu.be/lJ1261zrssY”
(Pred 1 rokom)

Zdravím spomínaný termín mám voľný. moderovanie hier a podobné veci robím bežne . Bližšie info cez správu
6. júl 2014 o 09:58  •  www.djkorytar.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
berja
DJ ORI one man show
Ján Berki PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
1
fotoportrét
fotoportrét
berja
DJ ORI one man show
Ján Berki PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
1
 Dobrý deň, termín 11.10. mám zatiaľ voľný. V septembri hrám v Modre na svadbe. Viac info na osobnom stretnutí, prosím navrhnite miesto a čas.
6. júl 2014 o 10:01  •  dj-ori.webnode.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to