Menu Forum

Hľadám DJ-a z Prešova na 10.8.2019

14. dec 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
jamka291 (24 r.)
Registrovala sa 15. júla 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 3 priateľov. Prešov , okres Prešov.
  • Svadba bude 10. augusta 2019
    Prešov , okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
jamka291 (24 r.)
Registrovala sa 15. júla 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 3 priateľov. Prešov , okres Prešov.
  • Svadba bude 10. augusta 2019
    Prešov , okres Prešov
 Ahojte, poprosila by som o pomoc pri hľadaní toho správneho DJ-a s ktorým ste boli spokojné a viete ho odporúčiť. Najlepšie by bolo aj kebyže je ochotný moderovať svabu a pri prosbe zahratia niečoho "moderného" ako napr. Twenty one pilots na mňa nevypleštil oči že čo to je emoticon rovno aj ak viete posunúť kontakt/cca cenu. Ďakujem! emoticon
6. dec o 21:16  •  Svadba bude v auguste 2019  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
didaa13 (29 r.)
1
Registrovala sa 28. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 167 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
  • Svadba bola 10. septembra 2016
    Košice, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
didaa13 (29 r.)
1
Registrovala sa 28. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 167 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
  • Svadba bola 10. septembra 2016
    Košice, okres Košice
 @jamka291 DJ´s Peter@Patrik z PO, skvelí vo všetkom emoticon sú aj tu medzi PRO. Cena tiež veľmi fajn
6. dec o 21:38  •  Svadba bola v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dudo12334 (23 r.)
VideoDJ & Moderátor Dušan Dojčár
Dušan Dojčár PRO

Hudba a zábava - Okres Revúca
6
fotoportrét
fotoportrét
dudo12334 (23 r.)
VideoDJ & Moderátor Dušan Dojčár
Dušan Dojčár PRO

Hudba a zábava - Okres Revúca
6
 @jamka291 Pozdravujem Vás, rád by som napísal svoj názor, ktorý určite nie je naj naj naj ale rád by som sa oň podelil. Hladanie ideálneho DJ-a je ako hladanie ideálneho partnera, nedá sa napísať inzerát hladám muža taký, onaký, makový... každého osloví niečo iné, má iné kritériá a možno ten DJ čo nepozná Twenty one pilots bude super DJ, moderátor zabávač len akurát tento stýl muziky mu veľmi nejde do uší... Preto všetky rady, tipy a názory ktoré na fórach čítam sú veľmi subiektívne a mi nevieme kto ich v skutočnosti písal. Či to bol niekto, kto sa aspoň trošku vyzná a vie čo píše alebo len s prepáčením "buran" ktorý sa prišeiel na svadbu opiť, a keď mu DJ nezahral Petra Stašáka, tak ho vyhlási za najhoršieho DJ-a na svete... preto ak môžem doporučiť: pozrite si jeho fotky, videá, referencie - nie jednu ale 20 referencií, a suverejnej najlepšie stretnite sa sním na kávičke a si všetko odkumunikujte. Na záver len dodám, nezjednávajte cenu. Každí dobre vie aký "lacný" život na SK je a že nič nie je dnes zadarmo... Ani v obchode pri pokladni nezjednávate cenu s predavačkou. Vyberajte si rozumne a doporučujem si priplatiť, nakoľko to lepšie stojí vždy o trošku viac, predsa svadbu máte len raz v živote a žijeme len raz ako to povedal Ego. Prajem krásnu svadbu. S pozdravom Dušan
6. dec o 21:43  •  www.facebook.com/djdusandojcar/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinleo
DJ.Maťo - DJ na majstrovstvach sveta v hokeji Bratislava 2019 www.musicevent.sk
DJ.Maťo- musicevent PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
8

“DJ na majstrovstvach sveta v hokeji 2019 Bratislava /Košice”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
martinleo
DJ.Maťo - DJ na majstrovstvach sveta v hokeji Bratislava 2019 www.musicevent.sk
DJ.Maťo- musicevent PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
8

“DJ na majstrovstvach sveta v hokeji 2019 Bratislava /Košice”
(Pred 6 mesiacmi)

@jamka291 ahoj ak.mozem.doporucit Dj Patrik feat Peter ..chalani su doma maju dobre referencie a urcite dobre ceny uz len koli tomu by som.ich minimalne oslovil....sice nerobia 5v1 ale budete spokojna emoticon emoticon
7. dec o 05:02  •  www.musicevent.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
iwka2208
Registrovala sa 6. augusta 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Svadba bude 27. apríla 2019
fotoportrét
fotoportrét
iwka2208
Registrovala sa 6. augusta 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Svadba bude 27. apríla 2019
 urcite DJ_Johny...zahra podla vasich predstav ...a bola som na 3 svadbach ...stale plný parket...velka spokojnost
7. dec o 06:08  •  Svadba bude v apríli 2019  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petersvana (42 r.)
DJ´s PETER@PATRIK
peter @ patrik music PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
41
fotoportrét
fotoportrét
petersvana (42 r.)
DJ´s PETER@PATRIK
peter @ patrik music PRO

41
 Ahoj pokojne sa ozvi ak ta oslovi naša prezentácia budeme radi @martinleo ďakujem pekne
Peter@patrik music
7. dec o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (41 r.)
Dj,moderátor na vašu svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Dj a moderátor PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
61

“DJ a MODERATOR NA VASU SVADBU. Postarám sa o kompletné technické zaistenie k hudobnej produkcii na Vašej svadbe. Zahrám Vašu obľúbenú hudbu od 70tych rokov po súčastnosť. Hudba na požiadanie je samozrejmosťou,moderovanie a nasvietenia saly a ine je samozrejmost!Úsilie vynaložené do starostlivého výberu sa vám rozhodne vráti v podobe kvalitnej svadobnej zábavy.Tak ma neváhajte kontaktovat telefonicky na 0903 618 888,alebo”
(Pred 2 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (41 r.)
Dj,moderátor na vašu svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Dj a moderátor PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
61

“DJ a MODERATOR NA VASU SVADBU. Postarám sa o kompletné technické zaistenie k hudobnej produkcii na Vašej svadbe. Zahrám Vašu obľúbenú hudbu od 70tych rokov po súčastnosť. Hudba na požiadanie je samozrejmosťou,moderovanie a nasvietenia saly a ine je samozrejmost!Úsilie vynaložené do starostlivého výberu sa vám rozhodne vráti v podobe kvalitnej svadobnej zábavy.Tak ma neváhajte kontaktovat telefonicky na 0903 618 888,alebo”
(Pred 3 dňami)

Ahoj,termin mam volny,tak kludne kuk aj moj profil emoticon emoticon
fotoportrét
fotoportrét
fsenky (89 r.)
DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

6

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
fsenky (89 r.)
DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

6

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 2 rokmi)

Dobrý deň, ponúkame kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1 s pozdravom Šenky.
14. dec o 16:26  •  www.svadbapresov.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Reklama