Menu Forum

Hľadám DJ-a na svadbu, okolie Nitry, 22.4.2017

24. máj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
lusila25
1
Registrovala sa 10. mája 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Nitra.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lusila25
1
Registrovala sa 10. mája 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Nitra.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobry den, hladame dj na svadbu v dolnych obdokovciach. Viete mi niekoho odporucit? Cena najlepsie do 400 eur max 500 aj s dopravou.
Dakujem krasne
20. máj o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
turcar
djturcar
Juraj Turcar PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
18

“Https://www.youtube.com/watch?v=uQdy2f5t0p8&feature=youtu.be”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
turcar
djturcar
Juraj Turcar PRO

18

“Https://www.youtube.com/watch?v=uQdy2f5t0p8&feature=youtu.be”
(Pred 6 mesiacmi)

Dobry den, som Vam k dispozicii emoticon
21. máj o 09:05  •  www.djturcar.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lusila25
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lusila25
1
  • Nevie kedy bude svadba
 @turcar Dobrý deň, mohli by ste mi prosím poslať cenovú ponuku.
mail veresova.lucia@gmail.com

Ďakujem
21. máj o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ptsound (24 r.)
PTsound - kvalitný DJ
Timotej Mokrý PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
20

“Takto skvelo zachytil svadbu a dokonalu party v nededzi kameraman Juro Cernansky Ved posdute sami: https://www.youtube.com/watch?v=om2KKxSdZdA&feature=youtu.be”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
ptsound (24 r.)
PTsound - kvalitný DJ
Timotej Mokrý PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
20

“Takto skvelo zachytil svadbu a dokonalu party v nededzi kameraman Juro Cernansky Ved posdute sami: https://www.youtube.com/watch?v=om2KKxSdZdA&feature=youtu.be”
(Pred 1 týždňom)

Termin mam volny emoticon
21. máj o 12:17  •  www.ptsound.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lusila25
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lusila25
1
  • Nevie kedy bude svadba
 @ptsound dobrý deň, mohli by ste mi prosím poslať cenovú ponuku na mail veresova.lucia@gmail.com. Ďakujem
22. máj o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

5
 Dobry den termin mame ešte volny cenovu ponuku som Vam poslal do spravy
22. máj o 12:46  •  www.musicevent.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djsladecek
Dj Rudolf Sládeček-Celé Slovensko..
PRO

Hudba a zábava - Okres Nitra
117

“DJ Rudolf Sladecek Keď super zábavu chcete mať, skúste sa na mňa na kontaktovať. Ponúkam Vám Dj služby : svadby, služobné, firemné oslavy, stretávky, rodinné oslavy a diskotéky za nekonkurenčné ceny 0356593194 - 0905892068 volajte neobanujete. radi vás zabavíme.”
(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
djsladecek
Dj Rudolf Sládeček-Celé Slovensko..
PRO

Hudba a zábava - Okres Nitra
117

“DJ Rudolf Sladecek Keď super zábavu chcete mať, skúste sa na mňa na kontaktovať. Ponúkam Vám Dj služby : svadby, služobné, firemné oslavy, stretávky, rodinné oslavy a diskotéky za nekonkurenčné ceny 0356593194 - 0905892068 volajte neobanujete. radi vás zabavíme.”
(Pred 2 týždnami)

termín volný emoticon
23. máj o 22:23  •  www.djsladecek.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spayble (29 r.)
DJ Spayble - firemky, svadby, stužkové - Celá SR
Marcel Hrebenár PRO

Hudba a zábava - Okres Spišská Nová Ves
2

“Dobrý deň milé dámy a samozrejme aj páni :) Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
spayble (29 r.)
DJ Spayble - firemky, svadby, stužkové - Celá SR
Marcel Hrebenár PRO

Hudba a zábava - Okres Spišská Nová Ves
2

“Dobrý deň milé dámy a samozrejme aj páni :) Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný”
(Pred 6 mesiacmi)

Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný deň a večer dovedieme do dokonalosti. emoticon Fotky viď na profile.
24. máj o 10:53  •  www.facebook.com/djspayble?ref=hl  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
8. sep o 11:14 • robo0472