Menu Forum

Hľadám DJ-a na svadbu na 7.1.2017 v okolí Popradu

24. máj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
mataja23
4
Registrovala sa 16. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
mataja23
4
Registrovala sa 16. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Poprad.
 hladam dj alebo ludovu hudbu na januar 2017, svadba bude pri poprade
28. apr o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“AHOJTE😉 Kto hľadá Dj a moderatora som voľný : svadby, oslavy, rodinné akcie, verejné aj súkromné akcie,videoprojekcie a karaoke k dispozícii samozrejme. Kto by mal záujem, nech mi napíše svoje požiadavky na mail majkteam@gmail.com,alebo kľudne volajte dohodneme sa PÔSOBNOSŤ CELÉ SLOVENSKO.....Ďakujem.😉”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

52

“AHOJTE😉 Kto hľadá Dj a moderatora som voľný : svadby, oslavy, rodinné akcie, verejné aj súkromné akcie,videoprojekcie a karaoke k dispozícii samozrejme. Kto by mal záujem, nech mi napíše svoje požiadavky na mail majkteam@gmail.com,alebo kľudne volajte dohodneme sa PÔSOBNOSŤ CELÉ SLOVENSKO.....Ďakujem.😉”
(Dnes)

Termín volny emoticonPisal som vam postu.
28. apr o 22:56  •  www.djmajk.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
macodjbb
DJ MACO-BB-zarucena zabava za skvelu cenu
PRO

Hudba a zábava - Okres Banská Bystrica
5

“Https://www.youtube.com/watch?v=SekMAiTOqdA”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
macodjbb
DJ MACO-BB-zarucena zabava za skvelu cenu
PRO

Hudba a zábava - Okres Banská Bystrica
5

“Https://www.youtube.com/watch?v=SekMAiTOqdA”
(Pred 6 mesiacmi)

dobry den,precitajte si prosim moj profil,rad vam ponuknem moje sluzby
17. máj o 15:52  •  Svadba bola v septembri 1981  •  dj-maco-banska-bystrica3.webnode.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
clh_popradcan
Cimbalová ľudová hudba Popradčan
PhDr. Lukáš Copuš PRO

8

“Nie každá nevesta zaspieva svojmu manželovi na svadbe jeho obľúbenú pieseň, ale naša huslistka Monika svojmu Karolovi spolu s nami zaspievala :-) https://www.youtube.com/watch?v=FJ0gpBdGpbE”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
clh_popradcan
Cimbalová ľudová hudba Popradčan
PhDr. Lukáš Copuš PRO

8

“Nie každá nevesta zaspieva svojmu manželovi na svadbe jeho obľúbenú pieseň, ale naša huslistka Monika svojmu Karolovi spolu s nami zaspievala :-) https://www.youtube.com/watch?v=FJ0gpBdGpbE”
(Pred 4 mesiacmi)

Cimbalová hudba Popradčan je Vám k dispozícii! Kombinácia živej hudby a DJ-a, kedy si každý príde na to svoje... Viac info v našom profile alebo na našom webe emoticon
17. máj o 19:37  •  www.popradcan.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spayble (29 r.)
DJ Spayble - firemky, svadby, stužkové - Celá SR
Marcel Hrebenár PRO

Hudba a zábava - Okres Spišská Nová Ves
2

“Dobrý deň milé dámy a samozrejme aj páni :) Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
spayble (29 r.)
DJ Spayble - firemky, svadby, stužkové - Celá SR
Marcel Hrebenár PRO

Hudba a zábava - Okres Spišská Nová Ves
2

“Dobrý deň milé dámy a samozrejme aj páni :) Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný”
(Pred 6 mesiacmi)

Dobrý deň
Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný deň a večer dovedieme do dokonalosti. emoticon Fotky viď na profile.
24. máj o 10:57  •  www.facebook.com/djspayble?ref=hl  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “na reklamu slúži profil Profesionál”
16. sep o 19:06 • djstrela