Menu Forum

Hľadám DJ-a na svadbu na 6.8.2016

24. máj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
lenulienka9
Registrovala sa 18. mája 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Košice.
  • Svadba bola 6. augusta 2016
fotoportrét
fotoportrét
lenulienka9
Registrovala sa 18. mája 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Košice.
 Hľadám DJ-a na svadbu dňa 6.8.2016. Pokial by sa nejaký našiel tak nech ma informuje na: kvetka.lenkova@gmail.com
Poprípade pokial nejakého poznáte tak dajte mi vediet😊
(V názve mam preklep, DJ ktorý má voľný termín )
18. máj o 10:42  •  Svadba bola v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
dj_peter_simo
DJ Peter Šimo
Peter Šimo PRO

Hudba a zábava - Okres Trnava
21
fotoportrét
fotoportrét
dj_peter_simo
DJ Peter Šimo
Peter Šimo PRO

Hudba a zábava - Okres Trnava
21
 Dobry den,ak možem pomoct,odporúčam vam DJ Milosa Húsenicu,profík na svojom mieste a myslim že Vas termin mal volny👍. Ak chcete poskytnem vam kontakt.
18. máj o 12:48  •  www.finelismelody.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
18. máj o 13:28 • katka2727
fotoportrét
fotoportrét
lenulienka9
fotoportrét
fotoportrét
lenulienka9
 Prijala by som keby ma kontaktovali nejaký z blízkeho okolia Košíc emoticon
18. máj o 14:36  •  Svadba bola v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spayble (29 r.)
DJ Spayble - firemky, svadby, stužkové - Celá SR
Marcel Hrebenár PRO

Hudba a zábava - Okres Spišská Nová Ves
2

“Dobrý deň milé dámy a samozrejme aj páni :) Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
spayble (29 r.)
DJ Spayble - firemky, svadby, stužkové - Celá SR
Marcel Hrebenár PRO

Hudba a zábava - Okres Spišská Nová Ves
2

“Dobrý deň milé dámy a samozrejme aj páni :) Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný”
(Pred 6 mesiacmi)

Dobrý deň
Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný deň a večer dovedieme do dokonalosti. emoticon Fotky viď na profile.
24. máj o 10:57  •  www.facebook.com/djspayble?ref=hl  • Odpovedz  •  Páči sa mi to