Menu Forum

Hľadám DJ-a na svadbu 4.7.2017 v okolí Bratislavy

19. jan 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
naposledygeskovka
10
Registrovala sa 5. decembra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov a 3 inzeráty. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
naposledygeskovka
10
Registrovala sa 5. decembra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov a 3 inzeráty. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
 Ahojte, hladame na tento den DJ-a, ktorí naplni nase tuzby. emoticon Prosim, ak mate tento den volno a chut nam hrat do rytmu v exterieri (v stane) v hoteli Agatka pri BA, poslite mi vase ponuky do spravy. Ak by sa mohla produkovat hudba aj priamo zo Spotify, bude plusovy bod. Referencie potesia. ;)
15. dec 2016 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
rmnka
132
Registrovala sa 17. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 400 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
rmnka
132
Registrovala sa 17. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 400 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Bratislava.
 @naposledygeskovka ja sice asi nemam odporucanie (jedine toho nasho DJ emoticon), len ma "potesil" a zaujal vas datum, my sme mali tento rok 5.7. tiez utorok emoticon) krasne planovanie prajem
15. dec 2016 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
naposledygeskovka
10
fotoportrét
fotoportrét
naposledygeskovka
10
 @rmnka ďakujememoticon takto sa myslím celkom pekne vyhneme stresom,ze už je fullka v okolí ba a budúci manžel bude najlepší darček k narodeninám. emoticon Deň potom ako sviatok je len bonus. 😂
15. dec 2016 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djstreladj
DJ-Strela
Martin Strelec PRO

Hudba a zábava - Okres Zvolen
1

“Profesionalny pristup kvalitna aparatura a TOP osvetlenie robia vasu svadbu jedinecnou pozrite si nas profil a nevahajte nas kontaktovat pre viac info.”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
djstreladj
DJ-Strela
Martin Strelec PRO

Hudba a zábava - Okres Zvolen
1

“Profesionalny pristup kvalitna aparatura a TOP osvetlenie robia vasu svadbu jedinecnou pozrite si nas profil a nevahajte nas kontaktovat pre viac info.”
(Pred 6 mesiacmi)

@naposledygeskovka dobrý den ja mam volno zatial na ten datum ak mate záujem nevahajte ma kontaktovať DJ STRELA
19. jan o 15:43  •  strelecmartin123.wix.com/djstrela  • Odpovedz  •  Páči sa mi to