Menu Forum

Hľadám DJ-a na svadbu 29.7.2017 v Bratislave

2. aug 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
janpalkovic
Registroval sa 22. júla 2016 na mojasvadba.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
janpalkovic
Registroval sa 22. júla 2016 na mojasvadba.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, zhanam dobreho Dja na buduci rok, nejake odporucania?
22. júl o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
veselamuzika
Živá hudba
Juraj Ševčík PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
8

“Https://www.youtube.com/watch?v=_TBTyta3nOY Veselá Muzika počas svadobného obradu... :-)”
(Pred 4 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
veselamuzika
Živá hudba
Juraj Ševčík PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
8

“Https://www.youtube.com/watch?v=_TBTyta3nOY Veselá Muzika počas svadobného obradu... :-)”
(Pred 4 týždnami)

@ janpalkovic ak by ste mali chuť obohatiť Vašu svadbu o dobrú ľudovú muziku i spevy sme tu pre Vás. Hráme už počas odobierky (vieme urobiť scénku), hranie počas gratulácií, najme do spevu počas prestávok (hráme tak pol na pol s Dj-jom alebo kapelou), začepčenie (vieme urobiť scénku), redov tanec - polnočný tanec s nevestou a najme do dobrej nálady podľa situácie a želania. Ak by ste mali nejaké svoje oblúbené piesne, nie je problém si ich pripraviť ak je to v našich silách - hodobnej kombinácii. Hráme v kombinácii Husle, Harmonika, Basa. S pozdravom Veselá Muzika.
emoticon emoticon
22. júl o 21:11  •  Svadba bola vo februári 1979  •  www.facebook.com/veselamuzikanz  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rastosrobar
DJ Rasťo Šrobár
Rastislav Šrobár PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
17

“DJ na svadbu :-) www.djsrobar.sk”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
rastosrobar
DJ Rasťo Šrobár
Rastislav Šrobár PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
17

“DJ na svadbu :-) www.djsrobar.sk”
(Pred 3 mesiacmi)

Ahojte,ak máte záujem o hudobnú produkciu,osvetlenie a ozvučenie na Vašej svadbe kľudne si môžete pozrieť môj profil na tejto stránke,prípadne facebook..Nájsť ma môžete pod menom DJ Rasťo Šrobár.Zatiaľ ďakujem a pekný zvyšok dňa Vám prajem.Rasťo.
2. aug o 12:10  •  www.djsrobar.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
8. aug o 22:51 • 3sisa333
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “na reklamu slúži profil Profesionál”
17. sep o 09:14 • djstrela