Hľadám DJ-a na svadbu 20.5.2017 v Martine

Dobrý deň, viete mi poradiť dj? Svadba sa bude konať 20.5.2017. Ďakujeeeem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Ak dovolíte ponúknem sa Vám. Na Vami zadaný termín mám momentálne voľno. Som DJ zo Žiliny. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. Ostávam s pozdravom, Dj Marshiall
Odpovedať
Pisem ip ;)
Odpovedať
19.11.2016 sme mali našu svadbičku v TR a musím povedať že som spočiatku nevedela a šla možno do risku lebo som tohoto DJ osobne nepoznala. Tak som napísala asi tak pred 7 mesiacmi a čakala na reakciu. Odporučila mi ho moja kamoška že jej kolegyni hral tiež na svadbe. Tak som na ňu teda dala. Odpoveď som dostala hneď a pohodový človek. Na všetko ma upozornil a vysvetlil mi celý priebeh jeho práce. Mali sme takú atipickú sálu lebo bolo oddelená hudba od sediacich hostí. Hneď ma ubezpečil, že sa o všetko postará. Aj sa stalo. Počuli sme aj pri stoloch a aj na parkete. Rovnako som bola veľmi stotožnená s výberom skladieb aké zvolil po našej dohode. Páčia sa mi ľudia ktorí dodržia svoje slovo a neostane to len pri rečiach. Mali sme sa svadbe 17 detičiek a ani tie sa nenudili. Vymýšľal pre nich rôzne súťaže.. Páčilo sa mi to, že všetky boli odmenené. Vôbec som to nečakala a bola som príjemne prekvapená lebo pri stretnutí chcel len vedieť počet hostí a z toho deti. Ale aj my sme si to veľmi užili musím povedať. Parádne to uviedol a aj počas večera sa o všetko staral. Veľmi pekne ešte raz ďakujeme Dj Marshiallovi. Dopadlo to nad naše očakavania. Môžem len odporúčať a aj budem. Dlho na tento náš deň s mojim Jankom budeme pamätať a spoméínať a nepochybne aj naši hostia. :-) Ja som to riskla a vyplatilo sa mi to. Vám som tu teda chcela napísať že ozaj seriozny profík.. ahojkajte ;) Marika
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Odporúčam dj rastyho je aj tu na profesionaloch
Odpovedať
Profilova fotka
@lucynda2 dobrý den ja mam volno zatial na ten datum ak mate záujem nevahajte ma kontaktovať DJ STRELA
Odpovedať
Profilova fotka
Rad Vám ponúknem naše služby DJa pre Váš svadobný deň. V prípade záujmu o bližšie informácie ma prosím neváhajte kontaktovať. Vždy sa dá dohodnúť na cene aby bola pre Vás prijateľná.
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň , termín mám zatiaľ voľný.Ak máte záujem o viac info kontaktujte ma prosím cez profil alebo e-mail.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?