Hľadám DJ-a na svadbu 18.3.2017 v Martine

Dobrý vecer najde sa nejaky DJ, z Martina nasvadbu dakujem.poprosimaj cenovu ponuku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den , termin je volny, mame rozne baliky, ceny od 150Eur. Referencie na mojom profile, prip. ponuku poslem na email.
Odpovedať
Profilova fotka
Skus Martin Ďaďo..Ak by mal ešte voľný termín.. je zo Žiliny ale hra po celom Slovenku... Má skvelú ponuku od hudby cez osvetlenie a zároveň robí aj starejšieho ak by bolo treba
Odpovedať
Profilova fotka
@djchvojka prosim ta co je v cene za 150 eur velmi ma to zaujima
Odpovedať
Profilova fotka
@markxy Tento zakladny "balik" je prenajom DJ techniky (Aktiv repro, mikrofony, CD, DVD, Karaoke-set, LED svetlá, LED disco efekt..) bez DJa, vlastná obsluha. Tento balík je využívaný pre mensie svadby a rod. oslavy pre 15-30hosti.
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som vám odporučil pána Chvojku a určite nebudete ľutovať :) keď mám možnosť porovnávať Dj´s po svadbách niektorý zaspali dobu :) mal som ho možnosť vidieť na pár svadbách super program, zvuk, nasvietenie a pre mňa ako kameramana je vždy dobré, keď sa ľudia bavia a je čo točiť..peknú svadbu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám poskytnem viac informácií o nás a našej tvorbe. Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) V prípade záujmu mi pošli prosím IP alebo email. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@daduska88 termín voľný.Viac o mne v mojom profile.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer ! Tento termín máme voľný aj so super osvetlením v jednom balíku. Neváhajte nás kontaktovať !
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?