Menu Forum

Hľadám DJ-a na svadbu 18.3.2017 v Martine

6. nov 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
daduska88
Registrovala sa 14. mája 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 10 príspevkov. Martin, okres Martin.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
daduska88
Registrovala sa 14. mája 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 10 príspevkov. Martin, okres Martin.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobrý vecer najde sa nejaky DJ, z Martina nasvadbu dakujem.poprosimaj cenovu ponuku emoticon
29. sep o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
djchvojka (44 r.)
DJ/Multimediálny DJ Maroš Chvojka
Maroš Chvojka PRO

Hudba a zábava - Okres Martin
23

“Chystáte a pripravujete SVADBU? Teraz je ten správny čas rezervovať a objednať !!! Posledné volne termíny na svadobnú sezónu 2016! DJ-AKCIA 20 percent zľava na svadbu v piatok! Info: 0905 499 171.”
(Pred 10 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
djchvojka (44 r.)
Maroš Chvojka PRO

23

“Chystáte a pripravujete SVADBU? Teraz je ten správny čas rezervovať a objednať !!! Posledné volne termíny na svadobnú sezónu 2016! DJ-AKCIA 20 percent zľava na svadbu v piatok! Info: 0905 499 171.”
(Pred 10 mesiacmi)

Dobrý den , termin je volny, mame rozne baliky, ceny od 150Eur. Referencie na mojom profile, prip. ponuku poslem na email.
17. okt o 21:05  •  www.djchvojka.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zdenca243
21
Registrovala sa 11. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 44 príspevkov. Má 13 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
zdenca243
21
Registrovala sa 11. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 44 príspevkov. Má 13 priateľov.
 Skus Martin Ďaďo..Ak by mal ešte voľný termín.. je zo Žiliny ale hra po celom Slovenku... Má skvelú ponuku od hudby cez osvetlenie a zároveň robí aj starejšieho ak by bolo treba
17. okt o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
5
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
5
 @djchvojka prosim ta co je v cene za 150 eur velmi ma to zaujima
17. okt o 23:02  •  www.musicevent.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djchvojka (44 r.)
Maroš Chvojka PRO

23

(Pred 10 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
djchvojka (44 r.)
Maroš Chvojka PRO

23

(Pred 10 mesiacmi)

@markxy Tento zakladny "balik" je prenajom DJ techniky (Aktiv repro, mikrofony, CD, DVD, Karaoke-set, LED svetlá, LED disco efekt..) bez DJa, vlastná obsluha.
Tento balík je využívaný pre mensie svadby a rod. oslavy pre 15-30hosti.
18. okt o 12:40  •  www.djchvojka.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lauraproductions (36 r.)
Laura productions video & foto
PRO

Foto a video - Okres Martin
21

“Https://vimeo.com/184228399”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
lauraproductions (36 r.)
Laura productions video & foto
PRO

Foto a video - Okres Martin
21

“Https://vimeo.com/184228399”
(Pred 2 mesiacmi)

ja by som vám odporučil pána Chvojku a určite nebudete ľutovať emoticon keď mám možnosť porovnávať Dj´s po svadbách niektorý zaspali dobu emoticon mal som ho možnosť vidieť na pár svadbách super program, zvuk, nasvietenie a pre mňa ako kameramana je vždy dobré, keď sa ľudia bavia a je čo točiť..peknú svadbu emoticon
18. okt o 13:19  •  www.lauraproductions.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 týždňom)

Dobrý deň,
veľmi rada Vám poskytnem viac informácií o nás a našej tvorbe. Váš termín máme zatiaľ voľný. emoticon
V prípade záujmu mi pošli prosím IP alebo email.
Ďakujem
S pozdravom
20. okt o 20:44  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“AHOJTE.Kto hľadá Dj a moderatora som voľný : svadby, oslavy, rodinné akcie, verejné aj súkromné akcie,videoprojekcie a karaoke k dispozícii samozrejme. Kto by mal záujem, nech mi napíše svoje požiadavky na mail majkteam@gmail.com,alebo kľudne volajte dohodneme sa PÔSOBNOSŤ CELÉ SLOVENSKO.....Ďakujem.”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“AHOJTE.Kto hľadá Dj a moderatora som voľný : svadby, oslavy, rodinné akcie, verejné aj súkromné akcie,videoprojekcie a karaoke k dispozícii samozrejme. Kto by mal záujem, nech mi napíše svoje požiadavky na mail majkteam@gmail.com,alebo kľudne volajte dohodneme sa PÔSOBNOSŤ CELÉ SLOVENSKO.....Ďakujem.”
(Dnes)

@daduska88 termín voľný.Viac o mne v mojom profile.
21. okt o 05:05  •  www.djmajk.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
soundeffects
Soundeffects - Prinášame Vám to najkvalitnejšie pre Vašu svadbu !
DJ MARTIN PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
7
fotoportrét
fotoportrét
soundeffects
Soundeffects - Prinášame Vám to najkvalitnejšie pre Vašu svadbu !
DJ MARTIN PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
7
 Dobrý večer ! Tento termín máme voľný aj so super osvetlením v jednom balíku. Neváhajte nás kontaktovať !
6. nov o 22:39  •  www.soundeffects.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to