Menu Forum

Hľadám DJ-a na svadbu 10.12.2016 v Považskej Bystrici

17. okt 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
sollu
Registroval sa 11. októbra 2016 na mojasvadba.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Považská Bystrica.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sollu
Registroval sa 11. októbra 2016 na mojasvadba.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Považská Bystrica.
  • Nevie kedy bude svadba
 Hladame DJ na svadbu v okoli Povazskej Bystrice 10.12.2016 pre cca 45 ludi z toho 10 deti. DJ by sa zhostil ulohy starejsieho, vedel zabezpecit karaoke a zabezpecil by aj osvetlenie. Sme v zahranici, tak by som poprosil o kontakt tu a nasledne sa dohodneme cez mail.
dakujem
11. okt o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
djchvojka (44 r.)
DJ/Multimediálny DJ Maroš Chvojka
Maroš Chvojka PRO

Hudba a zábava - Okres Martin
23

“Chystáte a pripravujete SVADBU? Teraz je ten správny čas rezervovať a objednať !!! Posledné volne termíny na svadobnú sezónu 2016! DJ-AKCIA 20 percent zľava na svadbu v piatok! Info: 0905 499 171.”
(Pred 10 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
djchvojka (44 r.)
DJ/Multimediálny DJ Maroš Chvojka
Maroš Chvojka PRO

Hudba a zábava - Okres Martin
23

“Chystáte a pripravujete SVADBU? Teraz je ten správny čas rezervovať a objednať !!! Posledné volne termíny na svadobnú sezónu 2016! DJ-AKCIA 20 percent zľava na svadbu v piatok! Info: 0905 499 171.”
(Pred 10 mesiacmi)

@sollu Dobrý den, termín mame volny, referencie su na mojom profile alebo na FB/maros.chvojka.
Mame v ponuke nasvietenie, karaoke, starejsieho, mame program aj pre deti aj ine veci ak by ste mali zaujem.

Dakujem
17. okt o 20:26  •  www.djchvojka.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra svoje kontaktné údaje”