Menu Forum

Hľadám DJ-a na svadbu (1.5.2017 - Bratislava)

24. máj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
pouzivatelka
1
Registrovala sa 28. apríla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov a 1 album. Okres Bratislava.
  • Svadba bude 1. mája 2017
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
pouzivatelka
1
Registrovala sa 28. apríla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov a 1 album. Okres Bratislava.
  • Svadba bude 1. mája 2017
    okres Bratislava
 Ahojte dievčatá,
prosím poradíte mi DJ-a na náš svadobný deň? Chceli by sme DJ-a, ktorý nám zahrá aj moderne, aj pre staršiu generáciu našich rodičov. Nech sa všetci zabavia. Máte nejaké odporúčania? Ďakujem za všetky rady emoticon
18. máj o 17:04  •  Svadba bude v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
djivvan (30 r.)
Dj Ivan
Ing Ivan Pokorný PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
4
fotoportrét
fotoportrét
djivvan (30 r.)
Dj Ivan
Ing Ivan Pokorný PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
4
 Dobrý deň,

nech sa páči , bohaté skúsenosti a termín k dispozícii, viac info v profile alebo na internetovej stránke.

Pekný deň.
18. máj o 18:01  •  djivvan.wixsite.com/svadba  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djkorytar (45 r.)
DJ Jano Korytár
Ján Korytár PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
26

“Http://youtu.be/lJ1261zrssY”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
djkorytar (45 r.)
DJ Jano Korytár
Ján Korytár PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
26

“Http://youtu.be/lJ1261zrssY”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň, poslal so Vám IP.
19. máj o 09:29  •  www.djkorytar.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spayble (29 r.)
DJ Spayble - firemky, svadby, stužkové - Celá SR
Marcel Hrebenár PRO

Hudba a zábava - Okres Spišská Nová Ves
2

“Dobrý deň milé dámy a samozrejme aj páni :) Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
spayble (29 r.)
DJ Spayble - firemky, svadby, stužkové - Celá SR
Marcel Hrebenár PRO

Hudba a zábava - Okres Spišská Nová Ves
2

“Dobrý deň milé dámy a samozrejme aj páni :) Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný”
(Pred 6 mesiacmi)

Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný deň a večer dovedieme do dokonalosti. emoticon Fotky viď na profile.
24. máj o 10:55  •  www.facebook.com/djspayble?ref=hl  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
8. sep o 11:29 • robo0472