Hľadám DJ-a, kapelu na 26. 8. 2017, Sabinov-Drienica

Profilova fotka
Hladame dobreho Dj-a alebo kapelu, ktora by spravila na nasej svadbe dobru atmosferu a postarala sa o zabavu dna 26.augusta 2017 (Sabinov-Drienica). Za vsetky odporucania a navrhy vam vopred dakujem. Prosim kontaktuje ma na email fatimkane@gmail.com S pozdravom Fatima Kaneova
Odpovedať
Profilova fotka
EPILÓG zo Svidníka má tento termín zatiaľ voľný.Odporúčam si nás pozrieť na profesionali... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň posielal som vám e-mail , v prípade záujmu ma kontaktujte.
Odpovedať
Profilova fotka
@epilog2005 mohli by ste mi prosim poslat vasu cenovu ponuku na moj email fatimkane@gmail.com dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ponúkame kombináciu DJ a harmonikára čiže 2v1.S pozdravom Šenky
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kludne sa ozvi pedromadafaka :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, sme kapela unplugged cover kapela Wooders, prestavu o tom, čo a ako hráme si môžete spraviť podľa informácii na našom webe :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
BANKROT Snina. Ak chcete , pozrite si náś "fejsbuk" : "hudobnaskupinaBANKROT" ; VĎAKA ;
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den prajem. Termin mam momentalne volny. Splnit Vase kriteria nebude pre mna problem :) Na Drienici mam zopar takychto akcii odohranych. Dokazem zabezpecit aj zivu hudbu. To by sme dohodli pri osobnom stretnuti. V prípade záujmu ma nevahajte kontaktovat cez profil, e-mailom, alebo telefonicky. Dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?