Menu Forum

Hľadám DJ-a alebo kapelu na svadbu na 11.6.2016 v BA

24. máj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
danieladarudka
Registrovala sa 27. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 11. júna 2016
fotoportrét
fotoportrét
danieladarudka
Registrovala sa 27. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 11. júna 2016
 ahojte, zmenil sa nam datum svadby so 16.7. na 11.6.2016 Na 16.7. sme mali zmluvne zarezervovaneho DJa DJ ZVUKO, bohuzial termin 11.6. ma uz obsadeny. Ak by bol zaujem http://www.mojasvadba.sk/forum/hudba/dj-zvuko-referencie-2/ Ak sa najde volny DJ pripadne kapela na 11.6.2016 do BA, ponuky poprosim aj s cenou, dakujem.
27. feb o 12:52  •  Svadba bola v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
5
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

5
 Dobrý deň sme z Bratislavy pozrite náš profil cena zaleži od vašich požiadaviek termín máme ešte voľny
27. feb o 13:28  •  www.musicevent.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djivvan (30 r.)
Dj Ivan
Ing Ivan Pokorný PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
djivvan (30 r.)
Dj Ivan
Ing Ivan Pokorný PRO

4
 Dobrý deň, som k dispozícii, info nájdete v profile. Pekný deň prajem.
27. feb o 16:32  •  djivvan.wixsite.com/svadba  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djaifel (37 r.)
DJ AIFEL
p.Prášek PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
4
fotoportrét
fotoportrét
djaifel (37 r.)
DJ AIFEL
p.Prášek PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
4
 Dobrý deň. Poslal som Vám IP. Príjemný deň prajem.
29. feb o 08:07  •  www.djaifel.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ziza55
3
Registrovala sa 11. marca 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 10 príspevkov a 2 inzeráty. Má 20 priateľov. Podunajske Biskupice, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
ziza55
3
Registrovala sa 11. marca 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 10 príspevkov a 2 inzeráty. Má 20 priateľov. Podunajske Biskupice, okres Bratislava.
 @danieladarudka ahoj...my sme mali rezerve dj zvuka na svadbu na 11.6...alôe sme zrusili hostinu naposlednu chvilu zial tak termin je volny u neho ak by si mala zaujem...prosim daj mi vediet...lebo nechce nam vratit zaplatenu zalohu..pokym sa mu termin neobsadi dakujem Zuzana
16. máj o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spayble (29 r.)
DJ Spayble - firemky, svadby, stužkové - Celá SR
Marcel Hrebenár PRO

Hudba a zábava - Okres Spišská Nová Ves
2

“Dobrý deň milé dámy a samozrejme aj páni :) Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
spayble (29 r.)
DJ Spayble - firemky, svadby, stužkové - Celá SR
Marcel Hrebenár PRO

Hudba a zábava - Okres Spišská Nová Ves
2

“Dobrý deň milé dámy a samozrejme aj páni :) Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný”
(Pred 6 mesiacmi)

Dobrý deň
Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný deň a večer dovedieme do dokonalosti. emoticon Fotky viď na profile.
24. máj o 11:00  •  www.facebook.com/djspayble?ref=hl  • Odpovedz  •  Páči sa mi to